Baltmani ja Montoni rõivad kaunistasid balletigala õhtujuhti ja meediajuhti

Eelmisel nädalal toimus Eestis sündmus, mis kirjutatakse kuldsete tähtedega kultuuriajalukku. Nimelt külastasid Eestit esmakordselt auväärne balletistaaride seltskond, kes esinesid publikule Nokia Kontserdimajas.
Sellele vapustavale sündmusele aitasid kaasa ka kaks tunnustatud ja tuntud moebrändi Monton ja Baltman. Nimelt riietasid nimekad brändid Maailma Balletistaarid õhtu- ja meediajuhi.

Meediajuht Monika Kuzmina riietati Montoni sidrunikollasessi silmipimestavalt erksasse kostüümi, mis ei jätnud kedagi külmaks ning balleti mänedžer ja õhtujuht Tobias Ehinges kandis laval Baltmani šikki ülikonda. Tobias ei suutnud ülikonnast peale galat loobuda, sest see istus talle justkui oleks rätsep selle temale loonudki.

Baltmani meestemood soosib sel kevadel ka vabamat suhtumist! 

Baltman hoiab mehed šikid ka kevad-suvel, mil meestemood kosutab nii turvaliste toonide kui uudsete värvidega.
Ülikonnamoes jätkab võidukäiku kahe nööbiga kitsa siluetiga üherealine pintsak ning värvipalett koosneb eeskätt hallist, beežist, erkpunasest ja koobaltsinisest.

Meestemood soosib ka vabamat suhtumist – moepildile on tõusnud pehme siluetiga voodrita või poolvoodriga pintsakud ning nelja taskuga safarijakk.

Kevadel tasuks meestel oma garderoobi elavdada erksavärviliste pükstega, mille sääreosad võib vastavalt suvisele vabamale olemisele trendikalt üles keerata.

Mida aeg suve poole, seda enam tõusevad hinda mugavad linasegusest kangast ülikonnad, mis võluvad oma trendika ruudumustri ning lohaka elegantsiga.

2013 Montoni kevadkollektsioon on aga tõeline maiuspala! 

Sel kevadel toob Monton kandikul kätte olulisimad trendid. Naistemoes teevad ilma 60ndate minimalismist inspireeritud kleidid, kärbitud sigaretpüksid ning colour blocking. Comebacki teinud triipe tasub miksida teiste põnevate mustritega.

Idüllilist meeleolu loovad veealused pastellitoonid, merikarbid, pärlitega ehitud krabid ja pits. Lisaks köidab pilke efektne linnumuster nii lühikeste pükstega kostüümil kui trendikal särkkleidil. Rahulikku meeleolu elavdavad pungilikud elemendid nagu nahk ja tõmblukud. Erilise koha on disainerite südames hõivanud pealaest jalatallani ühe ja sama mustri kandmine – lilleline mantel on kõige trendikam samast kangast pükste või kleidiga!

Uudseid lõiked leiab nii ilma kraeta kookonvarrukatega mantlis kui huvitavate väljalõigetega kleidis.

Montoni meestekollektsioon on silmatorkavalt värviline ning mustriline. Värvid jõuavad lisaks pluusidele ka pükstele, pintsakutele ja kudumitele – mehed olgu valmis kandma korallpunast,  türkiissinist, piparmündirohelist ja muid moekaid toone. Mehi üllatab kevadel shortsuit ehk lühikeste pükstega ülikond ning twin-set ehk samast kangast ja sama mustriga rõivaesemete kombineerimine.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur