Tutvustus

MA Modelliagentuurist (www.modelliagentuur.ee) saab tellida harrastusmodelle ja -näitlejaid fotosessioonidele, moeetendustele, tooteesitlustele, presentatsioonidele ja telereklaamidesse, seriaalidesse ning filmidesse.

MA Modelliagentuur tegeleb elukutseliste ning amatöörnäitlejate ja -modellide castingu ning vahendamisega. Agentuur otsib alati uusi huvitavaid tüüpe olenemata pikkusest, east, soost. Castingukataloog kasvab päev-päevalt.

Peamiseks plussiks on võimalus tellida lisaks jumestajaid, juuksureid, fotograafe, filmitiimi ja samuti kogu projekti korraldusmeeskonda kuni meediakajastuseni välja.

Kui tulekul on unelmate üritus, suurejooneline moeetendus, meeldejääv tooteesitlus, liigutav eeskava mõnele sündmusele, vinge telereklaam või vapustav fotolavastus, siis MA Modelliagentuur on õige koht, kuhu pöörduda.

MODELLID, JUMESTAJAD, JUUKSURID, STILISTID, FOTOGRAAFID, FILMITIIM, SHOW, KORRALDAJAD ja MEEDIAKAJASTUS – KÕIK ÜHEST KOHAST!

Küsi pakkumist: info@modelliagentuur.ee või  telefonil +372 5395 6637, + 372 5551 7551


At MA Model Agency, you can hire models for photo shoots, fashion shows, presentations and TV ads.

MA Model Agency deals with casting and mediating amateur and professional models and actors. The agency is constantly looking for new interesting characters, regardless of their height, weight, age or gender. The casting selection increases every day.

The main advantage of our agency is the opportunity to hire not only models and actors, but also teams of make-up artists, hair stylists, fashion stylists, teams for taking photos and videos, and of course also teams for organizing – all the way up to press publication.

When you are planning your dream event, a fabulous fashion show, memorable presentation, awesome TV commercial or striking photoshoot, MA Model Agency is the place for you.

We offer models, beauty teams, photographers, organizers and media publication – everything from one place!

Ask for an offer: info@modelliagentuur.ee or call: +372 5395 6637, + 372 5551 7551