Hispaania noorte rõivabränd Springfield avas uksed Rotermanni keskuses

15.aprillil avas Springfield esimese kaupluse Eestis Rotermanni keskuses Tallinnas, tuues uusi isikupäraseid tuuli meeste ja naiste casual riietusse ja aksessuaaride valikusse.

25 aastat moemaailmas laineid löönud Springfieldi kaubamärk hõlmab valikuga kogu meeste ja naiste garderoobi alates jalanõudest ja aksessuaaridest lõpetades üleriietega ning kõigega, mis sinna vahele jääb. Moelooming on suunatud noortele ning nooruslikkust hindavatele inimestele, kes naudivad elu ja soovivad riietuda isikupäraselt – nutikalt, mugavalt ja mänguliselt.

Baltimaades moegrupi frantsiisi omav KarKat Fashion OÜ juhi Karinee Sildniku sõnul muudab Springfieldi looming argipäeva mängulisemaks ja põnevamaks. “Springfield nihutab piire igapäevase ja erilise vahel, rikastades julgete lahenduste ja värviküllusega casual rõivaste valikut ning toob kandjas välja igavese nooruse,” iseloomustas brändi Karinee Sildnik. “Eristumiseks on kasutusele võetud palju üllatavaid ja mängulisi nüansse. Valikus on näiteks meeste triiksärgid, mille kaelused on kombineeritavad. See on näide, kuidas moeajaloost tuttav idee on leidnud nutika uuskasutuse tänapäeval, ” lisas ta.

Algselt meestele suunatud kaubamärk lõi oma esimese kollektsiooni naistele 2006. aastal ning on alates sellest pakkunud moeloomingut mõlemale sihtrühmale. Springfield on Hispaania ostetuim noorte riiete ja aksessuaaride kaubamärk, mille valik on eestimaalastelegi silma jäänud enam kui 50 riigis. Lisaks Eestile on KarKat Fashion OÜ avanud frantsiisi alusel Springfieldi kauplused ka Riias ja Vilniuses.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur