Ameerika tuntud moebränd Tommy Hilfiger avab Tartus oma esimese esinduspoe

Tuntud moebrändide maaletooja ja Denim Dream kauplusteketi omanik  Põldma Kaubanduse AS avab sel neljapäeval kell 18.00 Tartu Lõunakeskus esimese Tommy Hilfigeri esinduspoe. Ametliku avamispeo raames toimub ka omalaadne väike moelavastus, kus näidatakse Tommy Hilfigeri 2013 kevad-suvist moekollektsiooni nii meestele kui naistele.

Muusikalist elamust pakub Sander Mölder ning avamispeo esimestele külalistele kingitus Tommy Hilfigerilt ja kogu kollektsioon on kõigile 15% soodsamalt.

“Selle nädala neljapäeval avatav Tommy Hilfigeri esinduspood Lõunakeskuses on Põldma Kaubanduse AS-le juba seitsmes kauplus Tartus, millega loodame tuua tartlastele ja kogu Lõuna-Eesti elanikele maailmaparima ja kvaliteetse moe koju kätte,“ räägib Põldma Kaubanduse AS turundusjuht Kaidi Laev.

Tommy Hilfigeri 2013 kevad-suvises kollektsiooni märksõnadeks on julged triibud ja mereteema ning uudisena maksikleidid ja värvilised püksid. Värvidest domineerivad kesköösinine ja värsked roosad toonid.

Tommy Hilfigeri uus esinduspood Tartu Lõunakeskuses avatakse 18.aprillil kell 18.00. Kõigi avamispeo osavõtjate vahel läheb loosi Denim Dreami kinkekaart väärtusega 150 euri.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur