Avasta kummeli jõud

Kas soovid, et meigi eemaldamine oleks kerge ja tõhus, kuid samal ajal mõjuks nahale õrnalt, rahustavalt ning pehmelt?

Kõik, mida selleks vajad, on ühe väärtusliku kroonlehe puudutus. The Body Shop tutvustab uut ja efektiivset meigieemalduskollektsiooni, mis sisaldab naturaalset kummelit.  Kummeli meigieemaldusvahendiga kaovad meik ja jääkained silmapilkselt ning puhastatud nahk tundub vastupandamatult värske ja siidiselt pehme.

Kummelit tuntakse väärtusliku ravimtaimena, mida kasutatakse eelkõige tema rahustava ja põletikuvastase toime tõttu. The Body Shop uued meigieemaldustooted sisaldavad rahustavat kummeliõli, mida hangitakse Koostööleppe Programmi raames Norfolki pereettevõttelt Inglismaalt. Koostööleppe Programm pakub farmeritele kindlat sissetulekut ja on olnud abiks kohaliku ettevõtluse elavdamisel.

Kummeliga veekindla silmameigi eemaldaja

Silmaümbruse nahk on kõige õhem ja õrnem ning just seal ilmuvad stressi ja vananemise märgid kõige kiiremini. Sellepärast vajab Sinu nahk kummelit, mis rahustab ja pehmendab. Veekindla silmameigi eemaldaja eemaldab efektiivselt kauapüsiva meigi ja veekindla ripsmetuši.

Sisaldab kummelit The Body Shop Koostööleppe Programmi partneritelt.

Ei sisalda alkoholi, lõhna- ega värvaineid.

Hind: 14 EUR

Kummeli meigieemaldusvõi

Toode eemaldab meigi ja muud jääkained näonahalt õrnalt, kuid tõhusalt ning näonahk tundub puhas, värske ja hellitatud.

Sobib kasutamiseks tundlikule näonahale ja ka kontaktläätsede kandjale. Masseeri kuivale näonahale ja loputa veega.

Hind: 17 EUR

Kummeli meigieemaldusõli

Siidiselt pehme puhastaja, eemaldab meigi näonahalt tõhusalt ja kerge vaevaga ning nahk tundub pehme, värske ning meigijääkidest puhas.

Masseeri kuivale näonahale ja loputa veega.

Hind: 17 EUR

Kummeliga silmameigieemaldaja

Õlivaba silmameigi eemaldaja. Sisaldab rahustavat kummeli ekstrakti The Body Shop Koostööleppe Programmi partneritelt, värskendavat roosivett ja niisutavat glütseriini.

Ei sisalda lõhna- ja värvaineid

Hind: 11,50 EUR

Lisainfo leiad SIIT!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur