Debenhams valis promoneiud MA Modelliagetuurist

Eelmise aasta sügisel Eestisse kolinud Suurbritannia rahvusvaheline kaubamärk Debenhams valis promoneiud MA Modelliagentuurist.

Rocca al Mare keskuses asuv Debenhams on võitnud ruttu eestlaste südamed. Firma omapäraks on valik valdavalt just Briti disainerite loomingut ning lisaks rõivastele leidub suur valik kosmeetikat ja on ka kohvinurk. Möödunud nädalavahetusel tegid imearmsad MA Modelliagentuuri neiud Debenhamsile promotööd.  Uurisime, kuidas selline väljakutse neidudele meeldis?

Kelly: Minu jaoks oli see uus ja huvitav kogemus, mis andis juurde julgust ning võimaluse suhelda erinevate inimestega. Meelde jäi kõige enam inimeste sõbralikkus. Nii mõnigi jäi pikemalt vestlema ning meie töösse suhtuti positiivselt. Paljud soovisid ettevõttest rohkem teada saada. Kindlasti teen sellist tööd ka edaspidi, kui võimalus avaneb ja soovitan teistelegi noortele.

Kaisa: Olen sellist tööd varem juba teinud, seega teadsin, mis mind ees ootab. Seekordne promotöö andis uue positiivse laengu – sain palju naeratada ja vastunaeratusi. Usun, et inimestega suhtlemisel tuleb sellist sorti töö kasuks küll ja eriti tuletab meelde, kui oluline on elementaarne naeratus tervituse juurde. Lisas muidugi kindlasti ka julgust võõraste inimeste poole pöördumisel.

Reili: Kuna olen samuti varem promotööd teinud, siis teadsin juba, et ees ootab päev, mis on täis vahetut suhtlust. Töö ise on lihtne ning annab võimaluse suhelda väga erinevate inimestega. Ka tasustamise koha pealt ei ole põhjust nuriseda. Debenhams oli riietuses kõik detailid läbi mõelnud ja mulle meeldis, et kõik neiud kandsid firma enda mantleid. Leian, et terviklik lähenemine on sellise töö puhul väga oluline.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur