ERKI Moeshow 2013 piletid nüüd müügil!

Legendaarne ning üks aasta oodatuim moeetendus toimub nüüdseks juba 26. korda ning on alustanud piletimüügiga! Sedapuhku leiab Eesti Kunstiakadeemia kirgiküttev spektaakel aset 18. mail Elektriraudtee Depoos. See on õhtu täis piiritut mängulisust ja inspiratsiooni ning laval saab näha kollektsiooni nii siinsetelt noortelt andekatelt moeloojatelt kui ka Tšehhi, Itaalia ning Läti tegijatelt.

ERKI Moeshow transformeerub uutesse sfääridesse ja ületab taaskord piire. Seekord transformeerub ERKI maisest kehast, et tõusta uutesse kõrgustesse. Kogu publiku transporteerumine ürituspaika algab kell 18.00 Balti Jaamas.
Pileteid saab osta ERKI Moeshow kodulehelt, kus täites ära vajalikud andmed, saadetakse piletipakk Sulle sobivasse SmartPOSTi automaati.

ERKI Moeshow peakorraldaja Piret Mägi sõnul tasub kindlasti soetada pääse eelmüügist, kuna kohtade arv on piiratud. “Ostke pilet ja toetage siinsele kultuurimaastikule vajalikku sündmust! Meil on väga lahe piletisüsteem, mille eelmisel aastal koos Eero Otsusega välja mõtlesime. Eelmüügist ostetud piletiga kulgeb rongi sisenemine sujuvamalt ja pakis leidub nii mõndagi head-paremat”.

Eelmüügist soetatud piletipakki on lisanud üllatusi Dolce Vita parfümeeriapood, MaxFactor, Coffee IN, Wella Professionals, ONE, Helosan, ajakiri MOOD, SmartPOST, Blistex ja Mistra.

ERKI Moeshow 2013 pileteid saab kodulehelt soetada 20. aprillist kuni 16. mail kella 15.00ni.
Piletipaki hind on 15 € (kohapealt nii Balti Jaamast enne rongi väljumist kui uksel ostes 18 €). Tasuta pääsevad üritusele kuni 10 aastased lapsed, kes istuvad saatja süles.

Kindlasti toimub ka pärast moedemonstratsiooni transendentne afterparty ning lisainfot selle kohta leiab ERKI Moeshow kodulehelt.

Vaata ka videot: http://www.youtube.com/watch?v=4O6Q9UHrgL8

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur