Harrastusnäitlejad MA Modelliagentuurist osalesid eile “Kerge elu” seriaali võtetel

Harrastusmodell ja – näitleja Karl ning Mardo osalesid eile krimiseriaali “Kerge elu” võtetel.

MA Modelliagentuuri Karli jaoks on modelli- ja näitlejatöö harrastamine hea võimalus põgeneda hallist argirutiinist, näha ja kogeda asju, mida tavaelus ei näe ega koge.

“Pea ees tundmatusse olukorda hüppamine võib tunduda kergelt põlvi väristav, aga pikkade pükste tõttu jääb see teistel nagunii nägemata ja mida aeg edasi seda kogenum, enesekindlam ja rahulolevam endaga oled. Samuti aitavad need kogemused “päris elus” kohaneda erinevate situatsioonidega tunduvalt kiiremini ja kergemini. No ja alati on lõbus teha asju, kui sind ümbritsevad ilusad ja lahedad inimesed. „Kerge elu“ seriaalis mängimine andis võimaluse teha lollusi otse kaamera ees, mida hiljem kõik telekast näha saavad ja olla pisike mutter suures masinavärgis, mis toodab telemaastikule midagi uut ja põnevat, ” rääkis Karl peale seriaali võttepäeva.

Sel korral lõi seriaalis baarmanina kaasa ka MA Modelliagentuuri uus harrastusnäitleja ja -modell Mardo, kelle jaoks oli sarjas kaasa löömine äärmiselt huvitav ning samal ajal hariv kogemus.

“Nüüd on palju selgem, kuidas üks selline seriaal teleerkaanile jõuab. Tuleb ikka rohkesti kaadritagust nö musta tööd ning ettevalmistusi teha. Arvan, et ainult ise osaledes saab inimene teada, kas ta sobiks näitlejaks või mitte. Seega, kel vähegi mõtteis olnud kuskil kaamera taga olla, siis võimaluse avanedes soovitan kindlasti see järele proovida. Mulle oli esmakogemus väga positiivne ning teeksin midagi sarnast võimaluse korral kindlasti veel,” rääkis esimest korda näitlejatööd proovinud Mardo.

Kui ka sina soovid rolle seriaalides, telesaadetes või soovid kaasa lüüa fotoshoot’idel – saada oma pildid aadressile info@modelliagentuur.ee

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur