Iga kauni naeratuse esimene samm on professionaalne hambapuhastus ehk Air-Flow

“Air-Flow” e. soodaga survepesu käigus eemaldatakse hammastelt kergemad ladestused ja hammastele aja jooksul tekkinud tumedad plekid. Protseduur on valutu, mugav ja ohutu – ei kahjusta hambavaapa.

Kui on tunne, et poolteist-kaks tundi peale hammaste pesemist on suus “paks tunne”, hambad on tumedamaks muutunud, siin-seal on tumepruunid plekid ning olete vahetanud hambaharja- ja pastat, aga miski ei aita, siis on igal juhul viimane aeg hammaste professionaalseks puhastamiseks.

Suus on raskesti ligipääsetavaid kohti ning keskmiselt korra aastas võiks iga täiskasvanud inimene külastada hambaarsti ning lasta oma hambaid puhastada professionaalidel. Selleks pakume välja Air-Flow ehk surve- või soodapesu – “heal lapsel mitu nime”. Toiming on üks – hambaid puhastatakse ilma hamba pinda otseselt ühegi metallist instrumendiga puudutamata suruõhu, vee ja spetsiaalse pulbriga ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Vajadusel ja patsiendiga konsulteerides kasutatakse tugevamate ladestuste eemaldamiseks ultrahelipuhastust.

Uuri lähemalt: http://www.studiodentalcare.eu/index.php?page=air-flow

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur