Imelihtsad juuksemaskid täpselt sellest, mis kodus leidub!

file64714576_264c2956Oleme toonud Teieni mitmeid lihtsaid nippe, kuidas näha ilusam ja säravam välja. Seekord alustame uut nädalat juuksemaskidega, mille saab kokku segada täpselt sellest, mis külmkapis parasjagu on.

Jogurtimask

Sega seitse lusikatäit jogurit koos vahustatud munavalgega. Hoia segu peas umbes pool tundi. Hiljem pese juuksed puhtaks tavapärasel viisil. Jogurt on eriti hea niisutaja, kuna on paksu konsistentsiga.

Banaanimask

Sega purustatud banaan koos kolme lusikatäie meega. Juurde lisa ka kolm lusikatäit piima, viis lusikatäit oliiviõli ning üks muna. Hoia segu peas pool tundi ning pese juuksed puhtaks.

Kookosmask

Määri käed kokku kookosekreemiga ning seejärel masseeri kätel olev kreem juustesse. Mähi oma juuksed sooja rätikuga ning jäta pooleks tunniks pähe. Pese juuksed puhtaks. Kookos on tuntud oma suure niisutusastme poolest.

Munamask

Sega kaks muna ja kaks lusikatäit vett, määri pähe. Masseeri määre korralikult pähe. Jäta 10-15 minutiks ja pese hoolikalt maha. Võid kasutada sidrunimahla lõhna juustest pesemiseks.

Avokaadomask

alpukatSega purustatud avokaado lusikatäie mee ja kahe lusikatäie oliiviõliga. Sega kuniks määre on kreemjas. Hoia maski peas 20 minutit ja loputa õrnatoimelise šampooniga.

Oliiviõlimask

Klopsi kokku viis luiskatäit oliiviõli ja kaks muna ning saad tõeliselt toitva maski. Masseeri see hoolikalt juustesse ja kata juuksed räti või riidega. Jäta pähe pooleks tunniks.

Meemask

See orgaaniline mask nõuab kolm lusikatäit oliiviõli ja sama palju mett. Määri pähe ning kata kilega. Oota 30 minutit ja pese hoolikalt šampooniga.

Tuuli Mäemat
Ilu&Mood toimetaja

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur