Irelie Kask: usun, et kõik, mis meie ümber juhtub, juhtub mingil põhjusel

Icepeak otsib reklaamnägu võitjast tehtud reklaamfoto
Foto: Kalle Veesaar

Uue aasta algul on Ireliet võimalik näha Tartu Rally kalendris kalendritüdrukuna, mis ajendas uurima MA Modelliagentuuri kaunitarilt tema elu- ja edu saladuste kohta.

Milline neiu oled igapäevaelus? Räägi veidi lähemalt!

Igapäevaselt meeldib mulle tegeleda kõigega, mis mind õnnelikuks teeb. Olen see, kes vaja! Võin olla meeskonnajuht, kuid ka kõrvalseisja. Võin rügada tööd, kuid ka looderdada. Olen nii sõber kui vaenlane.

Millised on sinu hobid ja huvid?

Minu suurimateks huvideks on lastega tegelemine, kokkamine ning kunst.

Kuidas sisustad vabu päevi?

Vabadel päevadel küpsetan tihti vahvaid koogikesi ning teen muid maitsvaid roogasid. Ja et asi ikka tasakaalus oleks, käin jooksmas ning teen trenni. Tihtipeale käin abis ühel imelisel inimesel, kes omab üht ägedat lastehoidu. Kui on veidi laisem päev, siis vedelen poole päevani voodis ning vaatan oma lemmikfilme. Pimeduse saabudes muutun kui kameelion ning mind võib leida vallutamas klubide tantsupõrandaid.

Irelie autasustamine tiitli Miss Superkross 2011 võidu puhul

Oled osalenud iludusvõistlustel. Millistel?

Olen osalenud tõesti mõningatel iludusvõistlustel nagu Koolimiss, Martini models, Miss motokorss, Icepeaki reklaaminäo võistlus jt. Hetkel kõiki meelde ei tule, kuid viimane oli Tartu Ralli kalendritüdruku võistlus.

Kuidas sul teiste iludustega mõõtu võttes läinud on?

Endalegi üllatuseks olen saavutanud päris häid kohti ning mõned võistlused täitsa ära võitnud.

Kas oled midagi spetsiaalselt ette võtnud, et võistlusi võita?

Midagi spetsiaalselt pole küll ette võtnud. Kui midagi üldse, siis ehk olen varem magama läinud (naer). Tegelikult on kõigile võistlustele mind utsitanud kallid sõbrad-sõbrannad ja ma olen läinud pigem mõttega, et saab mis saab, sest tore saab kindlasti olema!

Mis ajendab sind iludusvõistlustel osalema?

Kindlasti ei ajenda mind võitmine, vaid see mis toimub nii-öelda lavatagustes. Uued tutvused, mälestused ning palju nalja. Igal võistlusel on nii palju eredaid hetki.

Kas võistlesid teiste kaunitaridega ka alaealisena? Kuidas su vanemad sellesse suhtusid?

Alaealisena väga palju seda ette ei tulnud. Vanemad toetasid mind ikka, sest mis neil muud üle jäi. Eks ma üks paras vastuvoolu ujuja ole siiamaani.

Miss Superkross võistluse võidu raames kalendripiltide sarjast
Foto: Kertin Vasser

Milline oleks sinu unistuste elu?

Elame-näeme! Usun, et minu unistuste elu olekski saavutatud 60ndaks eluaastaks, mil istun enda maja verandal, joon kohvi koos oma hallipäise armastava vanamehega ning meenutan, kui palju vahvaid hetki ja seiklusi mu elus on olnud!

Ja mis on sinu elu moto?

Ma küll ei tea, kas seda võib motoks pidada, kuid ma usun, et kõik, mis meie ümber juhtub, juhtub mingil põhjusel. Iga asi on millekski hea. Mu kehale on tatoveeritud Monroe tsitaat: “Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring,” mis tähendab teisisõnu, et jää alati iseendaks!

Klassikaline küsimus samuti: Mida soovid maailmale?

Rahu ja armastust! Ja seda päriselt!

Silva Arbus

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur