Kas Teadsid …

Miks parfüümid erinevate inimeste peal erinevalt lõhnavad?

Kehakeemia, toitumisharjumused ja vanus mõjutavad parfüüme. Samuti koosneb lõhn mitmetest essentsõlidest, mis reageerivad nahas leiduvate õlidega. Mõned õlid imenduvad kergemini kui teised, seetõttu ongi parfüümi lõhn nahal individuaalne.

Miks sa oma lemmiklõhna aroomi enam ei tunne?

See on sinu lõhnataju pärast – oled oma lemmikparfüümiga nii ära harjunud, et ei tunne enam selle lõhna. Sel juhul võid proovida näiteks eriliste sündmuste puhul mõne muu parfüümi kandmist või aeg-ajalt parfüümi vahetada.

Kuhu tuleks parfüümi pihustada?

Kanna parfüümi kohtadele, kus tunned oma pulssi (kuid ära hõõru naha sisse): randme ja küünarnuki sisekülgedele, kõrvade taha, meelekohtadele, põlveõnnaldesse, kuklale või dekolteepiirkonnale. Samuti võid parfüümi õhku pihustada ning siis „lõhnapilve“ keskele astuda. Tualettvett kanna kogu kehale või juustele, nii et lõhn vabaneb juustest iga kord, kui need liiguvad.

Kuidas lõhna veel kasutada?

Võid lisada paar tilka oma lemmikparfüümi vannile või vette, kui pesed oma naistepesu.

Kuidas lõhna hoida?

Hoia kõiki lõhnatooteid jahedas, kuivas kohas. Kork peaks olema alati tihedalt suletud. Ideaalis säilib lõhn kauem, kui hoiad pudelit originaalkarbis.

Mida teha, et parfüüm kauem püsiks?

Üks hea võimalus on lõhna „kihtidena“ kanda – seda saab teha, kasutades erinevad tooteid samast parfüümisarjast. Nii jääb lõhn sügav ja mitmekihiline ning püsib kauem. Suvel võid kasutada vaid kehaemulsiooni ja deodoranti, õhtuste ürituste puhul aga lisaks ka parfüümi. Kõik sõltub siiski sinu eelistustest.

Miks peaksid muretsema rohkem kui ühe parfüümi?

Sest ühest lihtsalt ei piisa! Väga hea on kasutada päeval, õhtul ja eriliste sündmuste puhul erinevaid parfüüme. Kui sul on rohkem kui üks parfüüm, on sul lihtsalt suurem valikuvabadus.

Allikas: Avon.ee

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur