Keefir on suurepärane vahepala spordisõbrale

AS Tere ja MyFitness spordiklubi alustasid koostööd tervislikuma toitumise nimel ja selle tulemusena saavad spordiklubi treenijad kosutuse Helluse keefiri näol.

„Tere tõi suvehooajal turule uues väikeses pakendis probiootiliste piimhappebakteritega Helluse keefiri. Keefir on toitev ja tervislik vahepala ning selle väike 0,33-liitrine tetrapakend annab hea võimaluse nautida seda ka liikumises. Spordisõpradele on keefir hea abimees enne ja peale trenni, taastades organismi energiavarusid. Soovime anda suvistele treenijatele kosutava energialaengu ja pakume Helluse keefirit MyFitnessi spordiklubi treenijatele,“ selgitas AS Tere turundusdirektor Alar Pink.

MyFitnessi treener Gea Simsoni sõnul on keefir tervislik jook, mida võiks juua iga tervisest ja heast vormist lugu pidav inimene. „Keefir sisaldab tervisesportlasele väga vajalikke B-rühma vitamiine, kaaliumit, magneesiumit ning rikkalikult valke. Samuti on keefir kergesti seeditav, sisaldab vähe kolesterooli ja aitab tugevdada immuunsüsteemi. Muuhulgas on keefir üks paremaid veevajaduse katjaid, mida juua niisama või lisada sinna näiteks marju või puuvilju,“ lisas Simson.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur