Kirjanik Margus Karu hakkab Eestis uut supermodelli otsima

Hiljuti Eestis filiaali avanud Itaalia juurtega rahvusvaheline modelliagentuur ICON alustab üle-Eestilise modelliotsinguga, et leida siit modelle, keda maailma moelavadele lähetada. Firma ridades aitab talente leida ka pikaajalise reklaamitootmise ning castingute korraldamise kogemusega noorkirjanik Margus Karu.

ICONi modelliotsingud külastavad esmalt nelja Eesti linna – Tallinnat, Pärnut, Tartut ja Rakvere.

Castingule on oodatud neiud vanuses 14-22, kel pikkust vähemalt 173 cm ning noormehed, kes on pikemad kui 183 cm ning kel vanust 16-24 eluaastat.

“Otsime eelkõige inimesi, kes on piisavalt eripärased ja isiksustena huvitavad ning piisavalt tugeva iseloomuga, et maailma suurtel moelavadel läbi lüüa, “ ütles Margus Karu, kes liitus ICON Nordic’u meeskonnaga käesoleva aasta alguses. “ICONil on võimalused aidata neil oma unistusi teostada, kuna firmal on laialdane klientide ja kontaktide pagas üle maailma – ICONi modellid on olnud Armani, D&G, Cavalli, Valentino ja paljude teiste tuntud kõrgmoe brändide moeshowdes ja reklaamidel.”.

Firma juht Terje Kissa, kes on töötanud ka Itaalia ICONis, sõnul ei otsi nad Eestis nö klassikalisi iludusi. “Head modelli ei tee vaid välimus, sellest enam loeb isikupära ja karismaatilisus,” ütles Kissa. Tema eesmärk on hakata potentsiaalsete noortega nii tõsiselt tööle, et neil oleks võimalus jõuda moemaailma tippu, Tiiu Kuiki, Karmen Pedaru ja Claudia Meriküla kõrvale.

Professionaalne rahvusvaheline modelliagentuur ICON loodi Itaalias 10 aastat tagasi. Selle algatajaks oli tänaseks modellimaailmas tuntud promootor Juan Carlos Micheli, kes enne oma agentuuri loomist kogus rohkelt kogemusi töötades mainekas Itaalia Beatrice Model Management agentuuris. Tänaseks on ICONist saanud tunnustatud modelliagentuur kogu maailmas.

Castingute ajad:

16.02 Tallinn – Clubi Prive (Harju 6) kell 13.00-18.00
18.02 Pärnu – Pärnu Kontserdimajas kell 15.00-19.00
20.02 Tartu – Cafe Werner’is (Ülikooli 11) kell 15.00-19.00
21.02 Rakvere – Rakvere Kultuurikeskuses kell 15.00-19.00

Lisainfo:
Email kissa@iconmodels.it
Tel 55578570

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur