Kuidas hooldada ülitundlikku nahka?

Kylliki Piatecki

Tänapäeva kosmeetilised näohooldused ja tooted arenevad pidevalt. Kaubanduses pakutav kosmeetikatoodete valik on väga rikkalik ja sageli on inimestel küllaltki raske orienteeruda ning leida just endale sobilik hooldustoode. Mittesobivate toodete kasutamisest võib tekkida aga kasu asemel hoopis kahju, kui nahk muutub tundlikuks, kuivaks ja ärritunuks.

Sarnane olukord on ka pidevalt täienevas iluhoolduste maailmas, kus kosmeetilised hooldused muutuvad järjest tugevamaks ja efektiivsemaks. Igapäevased on erinevad kortsutäitesüstid, mesoteraapilised ilusüstid, dermoroller hooldused, keemilised ja mehaanilised koorimised. Lisaks kasutatakse palju erinevaid elektroteraapiaid ja laserprotseduure.

 

Antud protseduurid on väga tõhusad, kuid pahatihti kaotab nahk seejuures oma tavapärase tasakaalu ja vajab seega tõhusamaid taastavaid ning rahustavaid tooteid. Biodroga uus hooldustoodetesari MEDIC SKIN on välja töötatud tihedas koostöös allergoloogide ja dermatoloogidega.

MEDIC SKIN tooted on kõrgkvaliteetsed, sobituvad hästi nahaga ja kaitsevad ning taastavad õrna nahka.
MEDIC SKIN sarja tooted on hüpoallergeensed

  • lõhna- ja aroomainetevabad
  • värvainetevabad
  • säilitusainetevabad
  • emulgaatoritevabad

MEDIC SKIN tooted on suunatud:

  • väga tundlikule nahale
  • neurodermatiidi puhul (ka psoriaas, ekseem)
  • nahale, mis on kaotanud oma tavapärase tasakaalu
  • enne ja pärast dermabrasioone, keemilisi koorimisi, laser ja esteetilisplastilisi protseduure (korrigeerivadoperatsioonid, kortsutäitesüstid jm)

MEDIC SKIN sarja toodete peamise toime tagab unikaalne toimeainete HABERLEA RHODOPENSIS ja DMS® kombinatsioon. Taimne ekstrakt HABERLEA RHODOPENSIS omab väga intensiivset nahka taaselustavat ja tugevdavat toimet. Tõstab naha loomulikku vastupanuvõimet väliskeskkonna ärritusteleja tugevdab kaitsemehhanisme. Kiirendab naha loomulikku uuenemisprotsessi ja parandab naha niiskustaset.DMS® (Derma Membrane Structure) – on unikaalne süsteem, mis annab toodetele delikaatse ja kerge tekstuuri ning tagab toodete ühtse konsistentsi ilma tavapäraste emulgaatoriteta. Oma struktuuri ja koostise poolest imiteerib DMS® inimnahka. Tänu nahasarnasele struktuurile on silmapaistev ühilduvus nahaga garanteeritud.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur