Kutse Eesti moedisaini austajatele, kes kannavad suurust 40

Juba 9. novembril toimub Telliskivi Loomelinnakus järgmine üritus moesündmuste seerias, kuhu on oodatud ühte konkreetset suurusnumbrit kandvad Eesti moedisaini austajad – seekord on selleks number 40.

“Size 40” moesündmusel kohtub publik KEEP Fashioni kutsel selliste tuntud kaubamärkidega nagu Baltika (Mosaic, Monton, Bastion, Nikkolo), Tiina by Tiina Talumees, Norrison ja Vilderson. Üles astuvad ka The Artist Design by Kaja, Coolcompany by Piret Kuresaaar, Maglia, Tuuli Mäemat, Endla Disain, Kuurdisain, Namarie, Helen Valk-Varavin ja teised.

KEEP Fashioni ühe omaniku ja sündmuse korraldaja Reili Evarti sõnul on levinud eksiarvamus, et disainerid valmistavad rõivaid vaid 34 suuruses modellide jaoks: “Vastupidi, enamik moeloojaid on oma toodangus arvestanud asjaoluga, et üheks levinumaks suurusnumbriks on 40.”

“Samuti ei ole “Size 40″ moesündmusel pakutavate disainrõivaste hinnatase peadpööritav. Näiteks on muidu eksklusiivsete kleitide poolest tuntud Tiina Talumees esindatud oma hinnasõbralikuma brändiga Tiina by Tiina Talumees,” rääkis Evart.

Seekordne moesündmuse kaanetüdruk on näitleja Kersti Heinloo.

“Size 40” toimub Telliskivi Loomelinnaku mustas saalis ning on jätkuks oktoobris aset leidnud “Size 38” sündmusele. Kes 38. suurusnumbri üritusele ei jõudnud, on oodatud kauplusesse KEEP, kus on mitmete sündmusel osalenud disainerite looming müügil.

Kauplus KEEP asub Telliskivi Loomelinnakus aadressil Telliskivi 60a ning on avatud esmaspäevast reedeni 11.00-19.00 ning laupäeviti 11.00-17.00.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur