Liina-Mai Püüa autorikollektsioon Moekohvikus

Liina-Mai Püüa näitab enda uut kollektsiooni “Vask” maikuu Moekohvikus, mis toimub 3. mail kell 20.00 Pärnu mnt. 27 asuvas Reval Cafes. Muusikat teeb Jana Kask, plaate mängib DJ Erkin Antov ja esitletakse Macadamia Natural Oil juuksehooldusvahendeid.

Kollektsiooni “Vask” võtmeelemendiks on kolmnurk. Disainer sõnas, et sai inspiratsiooni just kolmnurgast ning mitte ainult selle teravusest ja konkreetsusest, vaid ka kolmnurga pehmusest. Kollektsiooni üldmulje on vaba, mugav ja sportlik.

Liina-Mai sai tuule tiibadesse eelmise aasta ERKI Moeshowlt, kus tema kollektsioon “Kleidi reform” pälvis Absoluti ja Tallinn Fashion Weeki noore moelooja stipendiumi.

ERKI Moeshow oli noore moelooja jaoks ideaalne võimalus enda ja oma loomingu eksponeerimiseks. Disainer ütleb: “Oluline on, et oled üldse pääsenud ERKI Moeshowle ja saad oma kuude pikkust tööd ja vaeva näidata. Kui oled juba üritusele jõudnud, tähendab see, et sinu looming on vaatamist väärt.”

ERKI Moeshow 2013 toimub 18. mail Elektriraudtee Depoos. Vaatajad tuuakse kohale Balti Jaamast spetsiaalsete ERKI rongidega.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur