MA Modelliagentuur: „Head uudised“ panevad sõbrapäeva eel proovile naiste säärelihased ja meeste musklid

Foto: Margus Vilisoo / MxM Stuudio

Eesti esimese heade uudiste portaali GoodNews ja Kuma Raadio koostööl aset leidev raadiosaade „Head uudised“ räägib sel korral loomulikult valentinipäevast, armastusest ja tõe kuulutamisest, kuid teemasid jagub veel ka nii meestele kui naistele.

Tänase saate alguses loeb “Heade uudiste” juht Monka Kuzmina kaassaatejuhile ja kauaaegsele raadiomehele Kuma Raadio direktorile Mati Palmetile ette tänupalve sõbrapäeva puhul, ning ristib ta kõikide tema tehtud vigurite tõttu raadiosaates – Vigurvänt Matiks.

Teises saateosas tuleb teemaks kirgi kütnud artikkel portaalis GoodNews.ee, kus küsimärgi all on naiste säärelihased. Sääre tagumised lihased on kõrgete kontsadega käies pidevalt lühenenud asendis, mille tõttu võib väheneda nende lihaste elastsus ja hüppeliigese liikuvus painutus suunal.

Hüppeliigese vähenenud liikuvus mõjutab oluliselt meie liikumise biomehhaanikat. Portaalis olev artikkel annab võimaluse igal naisel ka oma säärelihaste heaolu testida.

Peale naiste säärelihaste, on saate teiseks läbivaks teemaks samuti GoodNews.ee-s lugejate tähelepanu pälvinud artikkel šokeerivast, kuid pilkupüüdvast Rademari reklaamist, mis pälvis rahvusvahelist tähelepanu. Rademari reklaam “Vabasta oma sisemine sportlane” võitis Münchenis toimunud maailma suurimal spordimessil International Sporting Goods Trade Show (ISPO) 2013. aasta parima sporditeemalise kommunikatsiooniteo tiitli reklaami kategoorias.

“Meie klientideks on pigem julgelt mõtlevad ettevõtted, kes julgevad panustada julgetesse lahendustesse. Kui pole just ülearu raha, siis on mõistlik teha väljapaistvaid reklaamilahendusi – kui pole piisavalt muskleid, siis on vaja mune,“ kinnitab reklaamiagentuuri Tabasco loovjuht Indrek Viiderfeld GoodNews.ee-le.
GoodNews.ee on Eesti esimene heade uudiste portaal, mis rikastab Eestimaa inimeste igapäevaelu vaid heade uudistega.

Heade uudiste portaal GoodNews ja Kuma raadio alustasid eelmisel aastal heade uudiste levitamisega ka Kuma raadios. Uus, üllatav, värske ja headest uudistes särisev raadiosaade “Head uudised” on Kuma raadios eetris igal neljapäeva kell 13.00 ja kordus on eetris igal pühapäeval kell 15.00.

Mis siis Eestimaal head toimub? SAAD TEADA, KUI KUULAD SAADET!

Kuula kordusena raadiosaateid SIIT!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur