MA Modelliagentuur on aidanud andekal ja töökal Reilil jala ukse vahele saada

MA Modelliagentuuri üks harrastusmodelle ja -näitlejaid Reili Nõupuu on tänaseks vahendatud juba väga erinevasisulistesse projektidesse ning võib vist öelda küll, et noor naine on saanud n-ö jala ukse vahele. Tema meeldivad loomuomadused, töökus ja entusiasm on need, mis on saanud edasiviivaks jõuks ning hakanud silma erinevatele koostööpartneritele ja värbajatele castingutel.

Sel korral ei tee me juttu konkreetsest ettevõtmisest, vaid uurime jooksvalt tema käekäigu kohta ja vaatame, milline nägemus on temale endale sellise töö käigus kogu tegevusest kujunenud.

Reili, oled käinud juba väga paljudel erinevatel võtetel. Eelistad sa osaleda telesarjas või meeldivad rohkem reklaamvõtted?

Mulle meeldivad väga mõlemad tööd. Iga kord on uus olukord, uued inimesed, uus keskkond. On vaheldusrikkust ning rõõm leida uusi tuttavaid ja näha kõrvalt erinevate võttemeeskondade koostööd ning üldse tööd. Olen koos olnud nii kodumaiste kui ka välismaiste tiimidega. Seriaalide puhul tooksin põnevama asjana välja selle, et aeg-ajalt tekib võimalus saada omale mõni sõnaline roll, mis on mulle väljakutseks.

Millised on meeldejäävamad seigad võtetelt?

Kindlasti öised võtted. Filmitakse öösel näiteks siis, on vaja kasutada mõnd konkreetset ruumi, mis muul ajal oleks täidetud inimestest. Kõige kauem on kestnud sellised võtted õhtutundidest kuni hommikul kella kaheksani. Meeldejäävad on needki võtted, kus teevad kaasa kogenud ja elukutselised näitlejad.

Miks sa üldse võtetel tahad osaleda? Mida see sulle annab?

Lihtsalt meeldib. Annab see juurde aga uusi kogemusi ning hea enesetunde.

Mäletad sa oma esimest sellist tööd?

Jaa! See oli kas 2012. aasta lõpus või 2013. aasta alguses, kui A Le Coq tegi Sherwoodi siidri reklaami, mida kõik teavad lause “Can I have one glass of cider please?”. See oli väga tore päev koos toredate inimestega. Esimene sõnaline roll oli mul MA Modelliagentuuri kaudu, mil mind kutsuti seriaali „Kerge elu“, kus kehastasin massööri.

On sul soovitusi teistele, kes sooviksid samuti mõnes telesarjas või -reklaamis osaleda?

Esmalt kindlasti omapoolne aktiivsus ja julgus. Tuleb olla ise kandideerimisel järjepidev MA Modelliagentuuri lehel pakutavatesse rollidesse ning vajadusel leida see aeg ning osaleda.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur