MA Modelliagentuuri harrastusmodell ja -näitleja Reili Nõupuu ei löö risti ette

MA Modelliagentuuri üks enam tööga hõivatud harrastusmodelle˗ ja näitlejaid on vaieldamatult Reili Nõupuu. Ta on osalenud reklaamides, seriaalides, temaga on lavastatud suurel hulgal huvitavaid fotoseeriaid, ta on olnud modelliks ja näitlejaks paljudes projektides.

Sel korral sai temast Isamaa˗ ja Res Publica Liidu valimisreklaami näitleja. Uurisime Reililt, kuidas tal läks.

Kas poliitreklaamis kaasalöömine erineb tavareklaamis osalemisest?

Erineb selle võrra, et väga paljud sõbrad ja tuttavad seostavad mind nüüd selle erakonnaga, kuigi tegelikult mul asjaga mingit pistmist ei ole. Kuna kehastasin kõnealuses reklaamis madalapalgalist kohvikutöötajat, arvab aga järgmine grupp sõpru-tuttavaid, et töötangi nüüd kohvikus. Aga mis sellest siis ikka!

Mis sulle võttepäevast kõige enam meeldis?

Oli kaks umbes pooleteise kuu vahega võttepäeva, mille käigus valmisidki kaks reklaami. Mõlemalt võttepäevalt on meeles, et töö oli kiire ja korralik. Kui üldjuhul kipuvad võtted ajaliselt üle minema, siis antud töödega oldi graafikus. Samuti ei saa mainimata jätta, et teisel võttepäeval avanes kõigil näitlejatel võimalus kohtuda isiklikult Juhan Partsiga, teda kättpidi teretada ja tutvust teha, paar sõna juttugi vesta.

Pead sa ennast pigem harrastusmodelliks või -näitlejaks?

Mõlemaks. Näitlemistöid on küll viimasel ajal rohkem olnud, aga mõnel ajal ongi üht, teisel teist rohkem. Võin aga öelda, et näitlejatöö pakub mulle rohkem väljakutset ja põnevust ning on huvitavam.

Milline on sinu järgmine töö?

Peagi on tulemas üks Selveri klipp, kus kehastan teenindajat ning üks mainereklaam ühele väga uhkele vannile. Loodan neidki kogemusi teistega jagada.

VAATA REKLAAMI!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur