MA Modelliagentuuri harrastusmodell osales Drift Allstars Eesti GP-l Laitses

Möödunud laupäeval, s.o 9. augustil, tegi MA Modelliagentuuri uus harrastusmodell Lyseth Luts tööd Euroopa suurimal driftivõistlusel Drift Allstars Eesti GP-l Laitses, kus pakkusid rohkele pealtvaatajate hulgale suurt põnevust tandemsõidud.

Lyseth, mida põnevat uudne kogemus sulle tõi?

See oli minu jaoks tõepoolest esmakordne kogemus. Varem oli mul asjast ainult õrn ettekujutus, aga nüüd oman spordialast üsna head ülevaadet, mis on lisaboonuseks sellele, et sain olla kasulik ja teha tööd.

Osalesin eelnevalt castingul ja saingi ettepaneku, millest oli raske keelduda. Olin välja valitud kui  nii-öelda promotüdruk.

Osalejate seltskond oli rahvusvaheline ja kirju – eestlased ise, lätlased, teised naabermaalased, ameeriklased jpt.

Nali naljaks, aga esialgne töö mõte oli olla lihtsalt ilus ja aidata läbi viia viktoriini. See ülesanne langes kohapeal olles ära.

Meeste, ja ka paljude naiste, jaoks adrenaliini üleskütval üritusel tegutses mitmeid fotograafe. Üks neist astus julgelt ligi ja uuris, kas tohib mind oma töösse kaasata nii üksikutesse klippidesse, aga ka fotosessioonile. Sellise noodiga võiski üritus minu jaoks alata.

Esimesed võtted võeti üles fotokaameraga erinevate võistlusautode taustal. Mulle usaldati võimalus anda start, samuti finišeerijatest võitjate aplausiga vastuvõtt, mis kõik jäädvustati filmilõigule. Pidin särtsu lisama ka GoPro esinduslogole oma ülinapilt kehakatvates rõivadetailides. Aga millal siis veel,  kui mitte praegu, kus „parim enne“ veel kriitikat kannatab! (naer) Kiired autod ja nägusad naised käivad käsikäes.

Driftivõistlust kajastasid päris mitmed meediakanalid, neist kõmulisimgi Delfi.ee.

Kõrvaltvaataja neutraalse pilgu läbi võib öelda, et ettevõtmine läks korraldajatele korda ja ma ise jäin samuti omalt poolt antud panusega rahule. Kõik sujus loomulikult ja pingevabalt.

Promotöö meeldis mulle, sain läbi kõigiga ja oluline on õnnestumiste puhul seegi, et inimene ise oleks sõbralik, avatud, silmapaistva väljanägemisega ning ei kardaks teha tööd. Minusse usuti ja nagu ka korduvalt veendusin, jäädi väga rahule.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur