MA Modelliagentuuri harrastusmodellid ja -näitlejad osalesid seriaalis “Ment”

Harrastusmodellid ja – näitlejad Teele, Maris, Reili ning Maria osalesid seriaali “Ment” võtetel.

Oma muljeid jagab MA Modelliaegntuuri harrastusmodell ja -näitleja Maria.

Milliseid tundeid tekitas seriaalis kaasa löömine?

Seriaalis kaasalöömine oli mulle väga põnev kogemus. Eelkõige huvitas mind kõik see, mis teleerkaanil esmalt välja ei paistagi (kaadritagune õhkkond, filmimise protsess ja tehniline pool, näitlejate stseenide läbimängimised, grimm ja muud ettevalmistused).

Samuti oli ääretult põnev elada korraks sisse tüüpilise naispolitseniku rolli, kes on enamasti sportlik naine, tõsine, konkreetne, maskuliinsem, meikimata ja sättimata. Põnev oli võtta sisse sellise stereotüüpse naispolitseiniku kuju. Meil kõigil olid juuksed kinni, seljas politseinike sviitrid, mis ei ole mingist aspektist naiselikud ja mul isegi ei olnud ripsmed värvitud ega midagi, vaid kergelt ja väga minimaalselt tehtud põhi, et jääks täiesti meikimata look. Ma ei häbenenud midagi kaamera ees ja mul täitsa mõnus olla oma naturaalses olekus.

Millised oli sinu hirmud ja kuidas sa need ületasid?

Mul ei olnud hirmu, sest teadsin, et mis rolli ma mängima pean ja see on väike. Kuna suudan suhteliselt ruttu hakkama saada erinevate ümberkehastumistega ja tunda ennast vabalt erinevates keskkondades, siis hirmu mul ei olnudki.

Mis sind kõige rohkem üllatas?

Mind üllatas see, et nägin, kuidas näitlejad enne mitmeid ja mitmeid kordi ühte stseeni läbi harjutasid ja alles peale seda pandi kaamera tööle. See näitas erilist pühendumust ja kui hoolikalt plaaniti stseeni.

Kas ja miks sa soovitaksid ka teisel sellistest võimalustest kinni haarata?

Iga võimalus ja erinevad kogemused annavad inimesele midagi juurde, arendavad silmaringi, julgust, kogemust või siis hoopis innustavad ja inspireerivad edasipidisteks tegemisteks. Ühest pealtnäha väikesest pakkumisest võib leida kasulikke kontakte ja sealt võib elu sind juhatada veel huvitavamate projektide juurde. Tasub olla ise alati avatud meelega ja positiivne ning võtta vastu kõik hea, mis elu ette toob.

Mida see päev sulle õpetas?

Õpetas seda, et igast võimalusest tasub elus kinni haarata, mis vähegi huvi pakub või köidab. Kui mulle agentuurist helistati, olin ma juba bussis ja sõitsin Tallinnast Pärnu poole aga sellegi poolest olin ma nõus tagasi sõitma. Ja ma ei kahetsenud kordagi!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur