MA Modelliagentuuri harrastusmodellid Reili ja Miia Maarja said kogemust promoneidudena!

Oluliste sündmuste puhul saab tellida MA Modelliagentuurist ka promotüdrukuid. Sel korral pöördus agentuuri poole AS Baltica, kelle heaks MA Modelliagentuuri harrastusmodellid ja – näitlejad Reili ning Miia Maarja eile töötasid.

Mida andis promotöö Reilile ja Miia Maarjale?

“Promotöö andis mulle uue kogemuse vabaõhuüritusel inimestega suhtlemisel – sai kokku puututud vägagi erinevate karakteritega ning katsetada erinevaid võimalusi, kuidas kliendi poolt pakutavat tutvustada. See oli huvitav, kuna sai näha tulemust, kuidas üks või teine lähenemine erinevatele inimestele mõjub. Üldjuhul olid kõik kõnetatutest meeldivad ja rõõmsameelsed inimesed. Samuti oli väga uudne viia küsitlust läbi tahvelarvuti abil, mis tegi töö lihtsaks ja atraktiivseks – inimestel tekkis endil kohe huvi, et mida me pakume ning nii mõnigi astus ise ligi, et uurida. Uudisena minu jaoks oli veel tore kogemus õhtu lõpul suunduda sama töö käigus klubisse ning sealsete külastajatega suhelda – samuti tuli see uudisena nii mõnelegi küsitletule. Töö oli kokkuvõttes vägagi tore ning nauditav,” rääkis peale promotööd MA Modelliagentuuri harrastusmodell Reili.

“Promotöö annab juurde julgust uute inimestega suhtluse alustamiseks ning enesekindlust saadud positiivsetest kontaktidest. Töö muudavad lõbusaks just värsked tutvused väga erinevate ja toredate inimestega,” lisas Miia Maarja.

Kui ka sina soovid rolle seriaalides, telesaadetes või soovid kaasa lüüa fotoshoot’idel ning leida lisatööd promotiimides osaledes – saada oma pildid aadressile info@modelliagentuur.ee

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur