MA Modelliagentuuri harrastusnäitleja osales seriaali “Kerge elu” võtetel

MA Modelliagentuuri harrastusnäitlejad on osalenud mitmetes seriaalides, löönud kaasa muusikavideotes, telereklaamides ja filmides.

Sel korral kaasati MA Modelliagentuuri harrastusnäitleja ja -modell seriaali “Kerge elu”, mis räägib Eesti elust tänapäeval – ajast, mil tuhanded inimesed elavad üle oma võimete, on särava fassaadi taga sageli peidus üldinimlikud ja keerulised probleemid.

Reili jagas oma muljeid.

Lõid sellel korral kaasa seriaalis “Kerge elu” massöörina. Kuidas sa erinevatesse rollidesse sisse elad?

Minu jaoks on see igal korral nagu väike väljakutse, kas ja kui hästi hakkama saan. Hommikul ärgates juba mõtlen end vastavasse rolli sisse, et võttel loomulikuna tunduda. Tõusen üles ja vannitoas peegli ees sättides kujutan ette, et ei lähe mitte näitelma, vaid et olen vastava rolli elukutsega inimene – sel korral siis massöör. Kujutangi ette, et see on minu tavapärase tööpäeva hommik, teen oma hommikusi toimetusi mõttega, et algamas on minu regulaarne massööri tööpäev. Valan endale tassi teed hommikusöögi kõrvale ja mõtlen peas läbi, kes on minu tänased kliendid, kas on tegemist püsiklientidega või domineerivad uued nimed, milline suhe on tänaste püsiklientidega – kes armastab pihtida oma argielu muresid, kes naudib pigem vaikust ja lõõgastub.

Mis sulle tänane päev õpetas? 

Kuna tegemist oli minu esimese tekstilise rolliga teleseriaalis, siis sai alguses ikka mitu korda endamisi läbi harjutatud rääkimist, et see ei tunduks mehhaanilise tekstina, vaid tuleks võimalikult loomulikult ning kui reaalselt võtteks läks, oli väga hea, et olin ennast suutnud sees täiesti vabaks lasta ning ei rääkinud pähetuubitud teksti, vaid muutsin pisut sõnastust vastavalt olukorrale ja kuidas loomulikum tundus. Meil läks väga hästi ja saime paari korraga kõik juba tehtud.

Mis sulle tänasest kogemusest kõige rohkem meeldis?

Ikka koostöö kogenud näitlejatega – see oli mulle suureks auks.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur