MA Modelliagentuuri juhid osalesid Heeringas Veenuse õlal võtetel

Huumorisaate Heeringas Veenuse õlal võttegrupp pakkus MA Modelliagentuuri omanikule Monika Kuzminale ja arendusjuhile Triinu Gaverile võimalust osaleda saatelõigus, mida teevad kogu Eestimaad naerutanud ja palavalt armastatud Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik. Paljud saateosad lavastatakse erikülalistega.

„Minule jättis selle sarja võtetel osalemine unustamutu mulje! Täiesti uskumatult andekad inimesed,“ on Triinu vaimustuses ja naeratab rõõmsalt Monikale, kes ju ka äratundvalt teab, millest käib jutt.

„Miks mina osalesin? Eks ikka selleks, et oma tööd paremini tunda ja aidata seeläbi inimestel oma unistusi ellu viia,“ põhjendab Monika osavõtte.

Seekordsed võtted toimusid Tallinna Metsakalmistul, kus tehti musta huumorit ning filmiti matuseteemalisi sketše.

Valmistutakse päevaks ning kohale jõuavad erinevad inimesed. Ootamatu keskkond küll, kuid ärevus möödub kiiresti. Ühel neiul siiski ei pea närv vastu ja lahkub enne võtete algust.

Kabelis on külm. Pakutakse kohvi, teed ja küpsist. Saadakse omavahel tuttavaks ning uudistatakse ümbrust. See on osa elust.

Vahepeal on juba töö pihta hakanud ja sketše toodetakse nagu sooje saiu varasel hommikul – töö kiire ja korralik. Professionaalsed näitlejad näitavad üles imetlusväärset näitlejameisterlikkust.

Olen õnnelik, et mul avanes võimalus näha nii lähedalt seda suurepärast andekust, mis meie Eesti näitlejate eliidis on. Ma ei unusta pisarad silmis naeru tagasihoidmist ega lihtsat inimlikkust, mida sel päeval võtetel sai kogeda. “Aitäh!“ tänab Monika tegijate meeskonda talle antud võimaluse eest ja kiidab: „Marilyn Jurman üllatas oma suure sisemise energiaga, Tiit Sukka armastab vist iga jumala eestlane juba, Indreku soojus oli tore tajumine, Hilje Murel ajas oma rõõmsameelsusega mitu sketši uuele ringile, sest naerupahvakute käivitamise meistritiili sai sel korral tema. Taavi Teplenkov jättis mulje kui avatud siirast inimesest ja loomulikult Tiina Tauraite tööd oli naerusuul vahva kõrval vaadata.“

Uued naljad jõuavad televaatajateni igal kolmapäeval kell 21 Kanal2 eetris!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur