MA Modelliagentuuri modell Deily osutus valituks ZEN-SPA reklaami

Kreutzwald Hotel Tallinn otsis hiljuti nendele kuuluva ZEN-SPAd tutvustava reklaami tarvis modelli. Konkursil osutus kandidaatide seast valituks MA Modelliagentuuri modell Deily Kangur. Edaspidi võib teda tihti näha spaateenuste reklaamfotodel küll Facebook´is, küll teistsuguses formaadis infokandjatel, mille eesmärgiks on tuua kliendid just antud firmani valdkonnas, kus toimub tihe rebimine.

 

Deily, mida annab sulle harrastusmodellina töötamine?

Esmalt pean vastama nii nagu on juba tavaliseks kujunenud – enesekindlust! Lisaks tähendab see töö minu jaoks huvitavaid väljakutseid, uusi kogemusi ja võimalust kohtuda ning suhelda huvitavate inimestega.

Kas modellitöö on raske?

Mul on läinud hästi ja ei saa öelda, et on raske olnud. Naudin kõiki fotosessioone ning moeetendusi. Ma armastan kogu seda melu, mis modellitöö ümber käib – nii seda, mis toimub laval, aga ka lavatagustes ruumides. Umbes veerandjagu ajast kulub mul modellindusega tegelemisele, mis on hetkel piisav, et pakkuda rõõmu ja et mitte muuta tegevust minu jaoks raskeks töiseks kohustuseks. Kõik käib mängleva kergusega ja suure lustiga.

Sel korral valis Kreutzwald Hotel Tallinn välja just sinu. Mida see töö endast kujutas?

Konkreetne projekt, kuhu hotell mu valis, oli suunatud spaateenuste reklaamile. Mulle anti ülesandeks kehastada külastajat ja anda fotode kaudu edasi emotsioone, mille saavad hoolitsustest rahulolevad kliendid.

Mida soovitaksid neile, kes ei ole veel üheski projektis kaasa löönud?

Kindlasti soovitan kasutada igasuguseid võimalusi ja mitte pabistada. N-ö krambi vastu saab astuda ainult sellega tegeledes ja nagu ma juba eelpool ka ütlesin, siis enesekindlus kasvab ruttu. Kõik kogemused, mida sel alal ammutada, ainult rikastavad elu ning iialgi ei või ette teada, kuidas üks hea asi viib teise veelgi parema asjani. Proovige, muidu ju teada ei saa!

Milliseid väljakutseid modellitöös veel ootad?

No mina ootan ikka väga erinevasisulisi väljakutseid! Olen selline, kes tahab ka vaeva näha, sest tunne, mille õnnestumine annab, on nagu preemia ja on põhjust endaga rahul olla. Võtan vastu lihtsamad, aga päris kindlasti ka keerulisemad pakkumised! Aeg on näidanud, et ala sobib mulle, sest see mõjutab mind ainult positiivselt.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur