MA Modelliagentuuri modell Grete osales eile seriaali “Kerge elu” võtetel

“Kerge elu” on haarav ja hea tempoga kriminaalsete sugemetega draama, mis keerleb ümber pereisa ja külma närviga ettevõtja Toomas Kariku elu. Harjunud luksuse ja rahaga, elab Toomase pere pealtnäha ideaalset elu. Tal on kaunis ja võimukas naine Stella ning teismeeas lapsed Girtel ja Rene. Keegi ei või arvatagi, et Toomasel on vanast ajast kahe miljoni euro suurune käendusvõlg, mis sunnib siiani teda kaasa lööma kriminaalses tegevuses riskides nii enda kui ka oma pereliikmete õnne ja saatusega…

Eile osales seriaali “Kerge elu” võtetel harrastusmodellide ja -näitlejate vahendamisega tegeleva MA Modelliagentuuri modell Grete seriaali võtetel.

Grete on avastanud, et näitlemine on üks väga vinge tegevus, kus ta saab kehastada erinevaid tegelaskujusid ja kogu see töö on tema jaoks tõsiselt tore.

“Osalemine seriaalis “Kerge elu” oli minu jaoks uus kogemus. Näha, kuidas sarja tegemine käib ja kui palju on tegelikult vaja tööd teha, et saada kätte see õige ja korralik võte, oli üllatav. Kohtusin paljude toredate inimestega, kellega edaspidigi suhtleme. Nii harrastusmodelli ja -näitlejana on mõnus see, et saab kehastada kedagi teist, oma igapäevase töö ja tegemiste vahele mõnus vaheldus. Näitlemine tundub minu jaoks hetkel mõnusam, sest sinna saan ma rohkem oma emotsioone sisse panna. Modellitöö on aga jällegi teistmoodi vahva – erinevad projektid ja tihti kaunid pildid!” rääkis MA Modelliagentuuri harrastusmodell ja -näitleja Grete pärast eilset võttepäeva.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur