MA Modelliagentuuri modell Ilme-Liina lööb kaasa lustakas komöödiasarjas „Köök“

Nagu varem, nii on ka jätkuvalt MA Modelliagentuur aidanud oma nimistus olevatel harrastusmodellidel ja –näitlejatel saada rolle menukates telesarjades ning eksklusiivsetes reklaamides.

Rollides osalenute käest, keda on hiljem usutletud, tuleb vastuseks näitlemise plusspoolelt justkui ühest suust, et suurim asi, mida see tegevus pakub, on kasvav enesekindlus, vahva kogemustepagas ning võimalus ka lisaks teenida.

Hiljuti juhatas telemaastikul sisse uue sügishooaja kiiresti populaarseks saanud komöödiasari „Köök“, kus peaosatäitjana mängib kaasa tuntud muusik ja laulja Kristjan Kasearu. MA Modelliagentuuri harrastusmodellil ja –näitlejal õnnestus läbida kandidatuur samasse sarja ning loomulikult ei saa lasta käest võimalust saada temalt pisut tagasisidet selle kohta, mida ta ise oma tegemistest agentuuri vahendusel laiemas plaanis arvab.

Ilme-Liina, kui kaua oled näitlemist harrastanud?

Tegin näitlemisega algust umbes kaks aastat tagasi, kui lõin kaasa Olympic kasiinole toodetud reklaamfilmis. Kandideerisin tol ajal võtetele läbi Facebook´i lehe nimega „Pean saama näidelda, muidu suren!“, mis oli mõeldud kõikidele nendele, kel suur soov näidelda.

Millistes projektides oled viimasel ajal kaasa löönud?

Välja võiksin tuua olulisematest saate „Keda ma küll armastasin“ ning parasjagu sel hooajal alustanud uue komöödiasarja „Köök“ ja lisaks muidugi reklaamid.

Mida näitlemine sulle andnud on?

Näitlemise kaudu olen leidnud iseendas väga palju enesekindlust, jõudu ning usku selle teostumisse, mida soovin. Näen end sootuks uues valguses. Ennekõike aga andis mulle tubli annuse enesekindlust modellindus. Sealt tuli ka julgus proovida kätt näitlemises. Üks asi viis teiseni ja nüüd võib mind näha teleekraanidel.

Millised on su edaspidised plaanid seoses näitlemisega?

Kindlasti soovin näitlemisega jätkata. Mul on plaan minna Ameerikasse ning tegeleda edasi ka seal nende asjadega, mida seni olen teinud  – modellindus, tantsimine, näitlemine. Suurim rõhk on näitlemisel. Miks? Sest see on asi, mis paneb mind tundma end elavana, motiveerib ja paneb elu üle järele mõtlema, sisendades usku iseendasse. Olla võib kes iganes! Ja kui veel teenida hästi, siis sellega on võimalik teha palju head ning abistada abivajajaid. See ongi mu suurim soov.

On sul unelmaid seoses rollidega?

Seda on väga raske praegu hoobilt välja tuua, sest ma ei ole niisuguses plaanis oma elu üle vaaginud. Küll aga tean, et unelmad on seotud sooviga teha mõned rollid maailmakuulsate näitlejatega koos, olgu nendeks siis George Clooney, Anne Hathaway, Amanda Seyfried jt.

Soovitaksid näitlemist teistelegi huvilistele?

Kindlasti soovitan! Rõhutan siin seda sama enesekindlust, mille näitlemine annab. Soovitan seda just nendele, kes on ebakindlad ega usalda end piisavalt ja arvavad, et nad pole piisavalt head. Lihtsalt proovige ning uskuge, et see annab väga palju!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur