MA Modelliagentuuri modell ja näitleja Kenert Karu lõi kaasa ilupäeval „Witness the Beauty“

Kenert Karu

Tänavuaastasel JJ-Street Baltic Session tänavakultuurifestivali raames toimunud iluvõistlusel „Witness the Beauty“ õnnestus käe vageks saada ka MA Modelliagentuuri harrastusmodellil ja –näitlejal Kenert Karul. Eksklusiivüritusel, mis viidi läbi juba teist aastat järjest, võtsid omavahel mõõtu 4-liikmelised võistkonnad, milles igast oli esindatud juuksur, jumestuskunstnik, üks mees- ja naismodell.

Kenert, oli see sinu jaoks uut moodi kogemus?

Jaa, see oli minu jaoks tõepoolest täiesti esimene kord osaleda niisugusel positiivses mõttes crazy´l runway stiilis show´l.

Kas see kogemus andis sulle midagi juurde ka?

Muidugi! See oli elav rahvaüritus, millest võttis osa väga kirju seltskond. Perfomance toimus otse pealtvaatajate silme all ning mul avanes võimalus nii paljudega tutvuda.

Senised kogemused on seotud olnud peamiselt seriaalidega või telereklaamidega ning siis mõistagi etteantud stsenaariumi alusel.

Praegusel sündmusel sai määravaks meie tiimi koostöö, eneseväljendusoskus ja isikupära – rõhk oli improvisatsioonil.

Kui nüüd võrdled oma seni tehtud töid, siis kumba eelistakid – olla modell liveshow´s või teha kaasa mõni roll näitlejana telepildis?

On ääretult põnev olla reklaami ja seriaali võtetel, aga ka modell otse laval. Kummaski töös on omad võlud. Olen suhtleja ja hea kohaneja, ebamugavusmomente ei teki kummaski. Raske on üht teisele eelistada. Võtaksin edaspidi mõlemad pakkumised vastu.

Avaldad sa lugejatele ka oma unistused ja ootused seoses oma modelli- või näitlejatööga? Millised need on?

Kindlasti tahan modellinduse ja näitlemisega edasi tegeleda. Loodan olla palju aktiivsem kui varem ning ma soovin saada võimalikult laiapõhised kogemused, mida sel valdkonnal pakkuda on. Valetaksin, kui ütleksin, et ei taha endale nägu ja nime teha sel maastikul!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur