Maailma üks julgemaid riidebrände Desigual esimene esinduspood Eestis avab uksed

Homme algusega kell 18.00 avatakse Kristiine keskuses ametliku avamispeoga esmakordselt Eestis maailma ühe julgeima ja isikupärasema rõivabrändi D-shop by Desigual esimene esinduspood. Tänaseks on brändil rohkem kui 200 esinduspodi üle maailma ning Eesti on 73. riik, kus ametlik esinduspood avatakse.

“Desigual on eestlaste seas üllatavalt armastatud bränd, mis andis meile kindluse avada sellele positiivsele ja lausa värviteraapilisele julgele brändile eraldi esinduspood. Hea meel on tõdeda, et meil leidub nii suur hulk inimesi, kes soovivad oma rõivastuses erineda, olla silmatorkavad ja originaalsed. Nagu Desiguali slogan ütleb, siis “Tallinn” is not the same”, ” lausus Põldma Kaubanduse turundusjuht Kaidi Laev.

Desiguali eesmärgiks on luua igast rõivaesemest ehtne kunstiteos ning seda joont on näha ka kõikides kollektsioonides, kus on kasutatud väga erinevaid lõikeid, värvitoone, kangatöötlust ning paljusid omapäraseid detaile. Desigual on selgelt eristatav ja ainulaadne kaubamärk terves moemaailmas.

See julge vabaajarõivaste bränd tegeleb üle maailma ka väga aktiivselt turundusega, korraldades vägevaid pidusid, värvides poode väljastpoolt ning pakkudes uute poodide avamisega erilisi elamusi kõigile moehuvilistele.

Turundusjuhi Kaidi Laeva sõnul on ka Eesti esimene D-shop by Desigual esinduspood tõeline kunstiteos, mis kutsub ise end juba vaatama. Reedel toimuva eksklusiivsel avamispeol toimub omapärane ja palju silmailu pakkuv moelavastus, mille raames tutvustatakse nii naiste kui meeste uut kollekstiooni kuni aluspesuni välja.

Külalistele mängib muusikat vaieldamatult Eesti stiilseim naine – Heidy Purga, kes on samuti tuntud omanäolise trenditeadlikkuse poolest.

Desigual kutsub üles Tallinna esinduspoe külastajaid avamispeole riietuma seniselt julgemalt ja omanäolisemalt, kuna Eesti esistilist Karolin Kuusik valib avamisüritusel koos hetke kuumimate meessuperstaaride Karl-Erik Taukari, Artjom Savitski, Norman Salumäe ja Marten Kuninga abiga välja peo kõige isikupärasema, kes saab auhinnaks valida endale 150€ väärtuses Desiguali tooteid.

Avamispeo esimesi külastajaid ootab Desiguali poolt kingitus ning kõikide külastajate vahel loositakse välja kaks 150€ väärtuses kinkekaarti. Avamispeo raames on kogu kaup -15% soodsam.

D-shop by Desigual esimene esinduspood Eestis avab Kristiine Keskuses oma uksed juba täna 14. märtsil 2013. a, kuid ametlik avamispidu kuulsate ja ilusate külalistega toimub juba homme algusega kell 18.00.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur