Modellide saladusi

modellide saladusiMeist paljud imetlevad modelle ja nende elu, pidev reisimine ning hea elu paistab meelierutavalt huvitav. Tegelikult on modellid täpselt nagu meie ning kasutavad lihtsaid nippe oma igapäevases elus.

Toome mõned nipid ka teieni.

Beebi salvrätikud

Suurepärane vahend nii näo puhastuseks, kui ka jumestuse eemaldamiseks. Beebi salvrätikud on hügieenilised ja näonahale leebed. Enamik neist sisaldab lanoliini, mis pehmendab nahka. Osta endale käepärane reisipakike, et end vajadused kiiresti värskendada.

Hemorroidikreem

Soovitatav kasutada pundunud silmade peal, lõuajoonel ja paistes põhkede puhul. See on kiiretoimeline kortsudevastane kreem ning samuti kõigi pidutsejate suur lemmik.

Küüslaugu-ja papaiatabletid

Need tabletid on asendamatud siis, kui tuleb kiiresti kaalust maha saada. Nende tablettide abil saab kaalu langetada paari päevaga kuni kaks ja pool kilo vähemaks. Tegemist on loodusliku toidulisandiga.

Kriit

Aitab plekkide eemaldamisel. Hõõru valgetele riietele valget kriiti ja värvilistele riietele värvilist.

Valge silmalainer

Modellidele on valge silmalainer hädavajalik asi. See teeb silmad suuremaks. Kasuta seda ripsmejoonel ning hajuta jumestuskäsnaga. Kasuta ka silmanurkades.

Valge lauvärv

Modellid kasutavad seda näole helendava efekti andmiseks. Lauvärvi jumestuskreemiga kokku segades ja täpselt kulmude alla kandes tõstab see pisut silmi.

Vaseliin

Võid valmistada oma isikliku toonitud huuleläike ja samal ajal palju raha kokku hoida. Selleks sega lihtsalt pisut vaseliini mõne oma lemmikhuulepulga sekka. Näpuotsatäie vaseliiniga saab ka lauvärvipuudrile sära juurde anda.

Silmade punetuse vastane geel

Lisaks silmadele toimib see ka vistrike raviks.

Sidrunimahl

Unusta ära kallid toonikud. Modellid kannavad näo puhastamiseks ja värskendamiseks kotis sidruneid.

Atlass-siidist padjapüür

See on modellidele hädavajalik tarbeese. Reisides hoiab see soengu kauem korras. See pole vajalik mitte ainult reisides, vaid ka kodus tegelikult.

Sukkpüksid

Katkistest sukkpükstest teevad modellid endale juuksekumme.

Loodame, et saite endale midagi huvitavat kõrva taha panna ning kasulikke näpunäiteid igapäevasesse ellu!

Tuuli Mäemat
Ilu&Moe toimetaja

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur