Narva noortele toimub fotokonkurss

Tartu Ülikooli Narva Kolledž kuulutab Narva noortele välja fotokonkursi

Fotokonkursi töödest avatakse 1. juunil 2013 kolledži galeriis näitus, mis jääb avatuks kogu suveks. Näitus võimaldab linna elanikele ja külalistele tutvustada Narva noorte vaadet oma linnale.

Fotokonkursi eesmärk on anda osalejatele võimalus näidata oma loovust ja tutvustada nii kohalikele elanikele kui ka linna külastajatele Narva linna häid ja ilusaid külgi.

Konkursile võetakse vastu paberkandjal töid formaadis A3 või A4. Samuti saavad konkursil osaleda elektrooniliselt saadetud tööd, mis on välja printimiseks sobivas formaadis. Iga osaleja võib konkursile esitada kuni kolm tööd, mis ei pea olema tingimata pildistatud sel aastal. Töö juures peab olema järgmine informatsioon: pealkiri, aasta, autori ees-ja perekonnanimi, autori vanus, aadress, telefoninumber või autori muud kontaktandmed.

Fotokonkursi tulemusena avatakse TÜ Narva kolledži galeriis 1. juunil parimatest töödest näitus.

Tööd tuleb esitada hiljemalt 25. maiks 2013 TÜ Narva kolledžisse aadressil Raekoja plats 2, Narva, ruum110 või valvelauda.

Konkursi võitjatele on välja pandud auhinnad. Auhinnatseremoonia toimub näituse avamise ajal, 1. juunil 2013 kell 15.00 TÜ Narva kolledži galeriis.

Eesti Kodu juhataja Anna Markova sõnul plaanib kolledž ka edaspidi oma ettevõtmistesse kaasata võimalikult palju linna noori, et muuta huvitavamaks nende elu linnas ning kuulata ära noorte soove ja ootuseid.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur