Nju: butiik ootab soodsalt ostlema naisi, kes hindavad omapära

Nju1Naisterõivaste pood Nju: butiik ootab kõiki naisi enda juurde soodusmüügile ning seda on võimalik teha Kristiine Keskuse butiigis. Nju: butiik on eelkõige suunatud naistele, kes hindavad glamuurset sära ja omapära.

Igas vanuses naine leiab neist poodidest endale midagi meelepärast ja müüjad on selle juures alati rõõmuga abiks, et neiu või daam leiaks endale sobiva kleidi. Seal on esindatud sellised USA brändid nagu Michael Kors, Ralph Lauren, Calvin Klein, DKNY, Betsey Johnson ning Itaaliast pärit MET.

Nju: butiigi eesmärk on erineda oma konkurentidest kiiresti vahelduva kaubavalikuga, selleks täiendatakse ja uuendatase oma kollektsiooni iga kuu ning tooted on müügil limiteeritud koguses. Nii saab klient tunda ennast erilise ja ainulaadsena.

Nju: butiigi sortimendist leiab iga naine kleite erinevateks sündmusteks: pidulikud maksikleidid ja pilkupüüdvad kokteilkleidid, kuid ka kleidid igapäevaseks kandmiseks; müügis on seelikud, topid, püksid ja pluusid; aksessuaarid nagu näiteks käekotid, vööd, ehted ning kellad; teksad, pusad ja muud vabaajarõivad.

Nju: butiigi sõbralik ning trenditeadlik meeskond muudab šoppamise mugavaks ja meeldejäävaks, aidates leida sobiva riietuse igaks sündmuseks!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur