Otsitakse Igas Vanuses Andekaid Inimesi Uude Teleprojekti “Ela Sajaga”

Castingud toimuvad Pärnus Nooruse Majas (Roheline 1b) 16. veebruaril kell 12-16.

Filmikompanii Diafilm otsib üle Eesti tegelasi uueks teleprojektiks. 2013. aasta sügisel jõuab telekanali ETV2 eetrisse uus telesaadete sari värvika nimega „Ela sajaga“. 2013. aasta suvel edastab Raadio 4 oma kuulajatele samanimelisi saateid, kus räägitakse meie riigis elavatest säravatest inimestest, samuti tekib internetti uus platvorm, mis kajastab kõike, mis projektiga “Ela sajaga” seotud.

Projektis osalemiseks oodatakse andekaid inimesi igas vanuses ja rahvuses. Projekti toetab Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus „Meie Inimesed“ ning Eesti Kultuuriministeerium.

Projekti režissöör ja juhataja Aljona Suržikova rääkis eesseisvast tööst järgmist: „Tahame leida hingelt noori, elurõõmsaid, aktiivseid, andekaid ja särtsakaid tegelasi. Meie saatesarja osaline peab oskama tegema midagi paremini kui teised ja pakkuma sellega teistele rõõmu! Vanem memm võib näiteks jagada teistega oma oivalist koogiretsepti, noor neiu võib üllatada omapärase tantsuga, väike laps võib pakkuda teistele lusti esitades mõnda lõbusat laulu – ühesõnaga see saab olema kohalik „kuulsuse minut!“

Meie käe all valmib mitte pelgalt teleprojekt, vaid Eesti esimene interaktiivse meedia projekt! Mida see tähendab? Töötame üheaegselt televisiooni, internetiportaalide, ajakirjanduse ja raadioga, mis tähendab, et ükski tõeliselt huvitava inimese lugu ei kao kuskile, vaid me leiame kindla peale sobiva formaadi pajatamaks kaaskodanikele kohalikest talentidest! Projektide loojad paluvad abi huvitavate, väärikate tegelaskujude leidmises raadio- ja telesaadete jaoks.

Projekti produtsent Sergei Trofimov on veendunud: „Andekad inimesed on tihtipeale väga tagasihoidlikud ja kõhklevad, sellepärast tahaksime pöörduda vanemate, sõprade, naabrite poole – võibolla just teie kõrval elab see kullakamakas, ükskõik, mis alal ta ka ei toimetaks, kelle tegevus või hobi võiks olla teistele huvitekitav ja kasulik. Me tahame leida uusi andekaid tegelasi. Kõik aktiivsed Eestimaa inimesed on teretulnud meie projekti castingutel osalema!

Projekti “Ela sajaga” Facebooki leht: http://www.facebook.com/ElaSajaga

Info:
Aljona Suržikova
e-post: saljona@hotmail.com
tel: 55693961

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur