PILDID! Sügis 2013 must have: maksisaapad, oversize mantel ja massiivne ridikül

Scanpix

Kuigi suvi on alles poole peale jõudnud, elavad moediktaatorid juba sügistalves ning ka moeajakirjadest vaatavad vastu pildid sügiskollektsioonidest. Mis on need kolm hitt-toodet, mis iga moegurmaani garderoobis sel sügisel kindlasti olla võiks?

Nii Emilio Pucci, Celine, Victoria Beckham, Mulberry, Chanel, Tom Ford, Michael Kors kui ka mitmed teised kinnitavad kui ühest suust, et lausa reiteni ulatuvad saapad, massiivsed ridikülid ning oversize mantlid on vallutanud maailma moepealinnade moelavad. Kui laialõikelisi mantleid ning ülisuuri kotte võis ka eelmisel sügisel moelavadel näha, siis maksisaapad on moemaailmas uustulijad.

Mis aga värvidesse puutub, siis lisaks mustale, pruunile ning teistele tumedatele toonidele on sel sügisel olulisel kohal ka roosa! Jah, täpselt nii, just roosa värv lisab sel sügisel kontrasti ja seda ka üleriiete puhul. Roosades toonides oversize mantleid võis näha päris mitmete moeloojate sügiskollektsioonide esitlusel. Teiseks oluliseks värviks on sel sügisel kindlasti ka kuninglik sinine!

Materjalidest teevad sel sügisel ilma nahk, seemisnahk, suled, needid ning mis lõigetesse puutub, siis kuigi mantlite lõiked varjutavad taljet, siis kleidid ning jakid on tugevalt taljesse töödeldud.

Vaata allpool ka pilte! Kas sina kannaksid nii kõrge säärega saapaid?

Allikas: Buduaar

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur