Royal Effem – Inimlik viis võita klientide südamed

Ilumaailm on pealtnäha ilus ja imeline, kuid igapäevatöö on siiski keeruline, et tippu pääseda. Royal Effem Eesti esindust võib teiste seast esile tõsta inimliku ja sooja lähenemise poolest.Royal Effem maaletoojad on välja töötanud koolitussarja, kus inimesi kutsutakse koolitusel osalema väikeste gruppidena, et jõuaks kõigiga personaalselt tegeleda ja kellelgi õpetustest midagi märkamata ei jääks. See teeb õppimise ja olemise õdusaks ja mugavaks.

Pühapäeval Sigma Ilusalongis koolitusel õpetati tegema päevameiki ja õhtumeiki iseendale. Esialgu näitas Royal EffemEesti esindaja Kätlin Rohilaid-Aljaste modelli peal rahulikus tempos, kuidas nägu puhastada ja sealt edasi kuni jumestuse lõpliku valmimiseni. Peale seda sai iga koolitusel osaleja ise teha jumestuse endale algusest lõpuni juhendajate kaasabil.

 

Soovid minna koolitusele ja tunda ennast naiseliku ning kauni naisena iga päev?

Royal Effem 3,5 tunnise meigikoolituse ajal õpetatakse muutma iseennast kaunimaks. Koolituse esimeses pooles  õpetatakse kõigile just talle sobiva päevameigi tegemist. Koolituse teises pooles juhendatakse õhtumeigi tegemist, mis muudab su glamuurseks ja säravaks.

Kõik vahendid on koolitaja poolt. Lisaks saavad kõik osalejad kaasa koolitusmaterjalid ja kohapeal soetada tooteid 10% tavahinnast odavamalt.

Koolitusel läbitavad teemad:

  • Nahahooldus: Nahasõbralikud tooted, kuidas säilitada naha noorust. Õige meigi mahavõtmine ja ohutud meigi alustooted.
  • Meigipõhi: Erinevad tooted ja vahendid selle tegemiseks. Parim tootevalik vastavalt nahatüübile ja alatoonile, neutraliseerijate ja korrektorite valik ja nende õige kasutusviis. Säilitamaks loomulikku välimust.
  • Põsepuna ja päikesepuudri: Pealekandmistehnikad, põsepuna asukoht, pealekandmise ja hajutamise tehnika
  • Naturaalse meigi tugevused: Kuidas saavutada naturaalne ja särav tulemus.
  • Kulmud: Kuidas korrigeerida kosmeetika abil kulmusid (pliiatsid, kulmuvärvid jne.). Kulmu kuju vastavalt näole.
  • Silmakuju korrigeerimine: Lauvärvide abil, hajutamis tehnikad ja oma silmade kaunimaks ja säravamaks muutmine.
  • Laineri tehnika pliiatsi, lauvärvi ja vedela laineri abil. Sädelevad lainerid.
  • Huulekuju: korrigeerimine, erksate ja kauapüsivate huulevärvide eripära, nende erinevad pealekandmistehnikad sobiva tulemuse saavutamiseks. Huulepliiatsi õige kasutamisviisi õppimine.
  • Särapuudrite kasutamine: Milliseid särapuudreid ja kus kasutada.

Vabu kohti on veel 16. jaanuaril ja 10. veebruaril toimuvatel koolituspäevadel.

Professionaalne Itaalia meigitoodete sari Royal Effem on nõudlikule naisele, kes 

hindab glamuuri ja luksust ning teab, et ilusa välimuse taga on oskused kasutada kosmeetikatooteid, mis on esmaklassilised. Itaalia kõrgekvaliteedilist meigibrändi hindavad kõrgelt mitmed maailma supermodellid ja lavastaarid eesotsas Tina Turneri ning Linda Evangelistaga! Royal Effem dekoratiivkosmeetika on  Itaalia preemiumklassi kosmeetika ja Royal Effem tooteid on mugav kasutada kuna need mõjuvad loomulikena ja püsivad tunde peal. Royal Effem jumestuskunstnikud ja koolitajad on õppinud rahvusvaheliselt tunnustatud meigikunstniku Francesco Guerra käe all.

Lisainfo: www.royaleffem.ee

Allikas: GoodNews

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur