Salong Mereneid e-poes on müügil uued Mereneid Sari geellakid 15 ml pudelites

Salong Mereneid e-poes www.mereneid.ee  on müügil  uued Mereneid Sari geellakid 15 ml pudelites. Geellakid on trendikas alternatiiv tervetele küüntele püsiva maniküüri tegemiseks.

Geellakke hinnatakse tavamaniküüris nende püsivuse , pealekandmise lihtsuse ja eemaldamise kerguse poolest. Enam ei pea naturaalsete küünte pooldaja muretsema praguneva ja kuluva küünelaki pärast.

Kõik tähtpäevad, komandeeringud ja puhkused on rohkem nauditavad, kuna maniküür küüntel ei vea enam alt. Maniküür geellakkidega naturaalsetel küüntel peab vastu keskmiselt 2 nädalat, aga võib ka kauem.

Tasub teada, et geellakid on eelkõige ikkagi salongitoode hoolimata sellest, et neid võrreldakse küünelakkidega.

Mereneid täiendõpe pakub geellakkide kasutamise koolitust kõigile ilusalongide töötajatele, ka neile kes ei ole ametilt küünetehnikud (kosmeetikud, maniküürijad), aga soovivad lisaraha teenimiseks pakkuda minimaniküüri või -pediküüri koos geellakkidega. Samuti sobib see praktiline täiendkoolitus ka kõigile osavate kätega huvilistele, kes oskavad ja soovivad oma käte eest ise hoolitseda.

Uute geellakkidega on võimalik tutvuda esindustes Tallinnas, Tartus või Pärnus. Kõigi jaoks on alati avatud Mereneid e-pood ja saadaval kasutusvideod Mereneid YouTube kanalil.

Lisainfo: www.mereneid.ee

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur