Sobita ehted oma kehaga!

Iga naine on eriline ning naistele meeldib oma ilu ehetega rõhutada. AVON annab nõu, millised ehted millise kehatüübiga sobivad.

LÜHIKE NAINE
Ripatsi või väikeste helmestega kaelakee kandmine annab pisikestel naistel kindlasti hea tulemuse. Väga head näevad välja ka sirged jooned ja pikemad kaelakeed väikese ripatsiga. Avon soovitab veel õrnu lühikesi kõrvarõngaid ja väikesi tagasihoidlikke käevõrusid.

PIKK VÕI KESKMIST KASVU
Keskmist kasvu või pikad naised võivad kanda kõike – eriti moekaid ning suuri aksessuaare. Suured kõrvarõngad, silmatorkavad käevõrud, suured helmed ja muljetavaldavad ripatsid on nende pikkusega proportsioonis. Suurt käevõru võib kanda ka varruka või kinda peal.

TUGEV KAEL
Eriti pikad kaelakeed ja helmed pikendavad lühikest ja tugevat kaela. Neid võib kanda aastaringselt erineva rõivastusega. Pikad kõrvarõngad sobivad samuti hästi, kuna annavad sellisele kehatüübile paremad proportsioonid.

LAIAD KÄSIVARRED
Laiade käsivartega naised võiksid valida õrnad ja peenikesed käevõrud ning kellad. See tasakaalustab nende kehavorme.

KASULIK NIPP!
Üks aksessuaaride põhireegleid on see, et tagasihoidliku rõivastusega kantakse neile särtsu andmiseks kirkamaid ja detailsemaid aksessuaare. Kirgastes toonides rõivastuse juurde valitakse aga tagasihoidlikumad ja lihtsamad aksessuaarid. Nii ei teki probleemi riiete ja ehete omavahelise sobivusega.

Allikas: AVON

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur