Stiilinippe igapäevaseks riietumiseks

Foto: Larissa Tilk

Paljusid naisi vaevab tihtipeale küsimus, kuidas ikkagi näha hea ja värske välja. Neil, kel on hästi arenenud teadlikkus suundumustest, kindlakskujunenud maiste ja piisav sissetulek, mida kulutada, on loomulikult veidi kergem aga hea nõu kulub alati ära.

Üks viise igapäevaselt stiilne välja näha, on kanda ajatut klassikat ning segada seda just sind iseloomustavate eriliste detailidega.

Toome teieni mõned stiilinipid.

Kanna ajatut klassikat 

Proovi puhtaid vorme ja lihtsaid siluette ning investeeri mõnesse ajatusse esemesse: hõlmikkleit, üks klassikaline ja kaunis kott ning suurepärased kingad. Kanna silmatorkavaid ehteid, kui tunned, et klassikalisest šikist riietusest on vähe.

Arvesta aastaaegadega 

Et hoida oma garderoobi ajakohasena, osta igal aastal moeajakirju, et moesuundadega kursis olla. Mitte kõik ajakirjades nähtust pole loomulikult praktiline kanda aga suunad näed igatahes ära.

Vali õiged värvid 

Seisa päevavalguse käes peegli ette ja hoia oma lemmikriided näo kõrval. Vaata, kas need värvid sobivad sulle. Kanna värve, mis sulle sobivad.

Kuula stilisti 

Lepi kokku kohtumine kaubamaja ostukonsultandi või personaalse meonõustajaga. Nad valivad välja hästiistuvad, moekad ja su eripära esile toovad riided, kohustamata neid osta.

Viska minema või vaheta välja 

Tee kohtumisõhtu sõbrannadega, kellega riideid vahetada. Meil kõigil on riideid, mida me enam ei kanna ja millest oleme tüdinenud. Tühjendage kõik oma kappe ja kohtumisel tehke riietega vahetust. Sinu sõbranna vana seelik on sinu jaoks uus ja sinu vana pluus on sõbrannale samuti uus.

Vabane negatiivsest 

Kui su garderoob sind igal hommikul õnnetuks teeb, viska sealt kõik negatiivne välja. Viska kapist välja riided, mis panevad sind ennast paksuna tundma, mis meenutavad sulle ebaõnnestunud suhteid ja mis on rumalad hetketuju ajel ostetud. Garderoobis olgu ainult riided, mida armastad ja mis sobivad sulle.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur