STYLE EXPRESS ja Liina Stein näitasid kevad / suve uusimaid trende!

19. aprillil toimus Lounge Deja Vu`s Anatoli Ein lavastatud legendaarne moeüritus Style Express, kus sellel korral sai näha Liina Steini uusimaid trende kevad-suve kollektsioonist.

Style Express on üritustesari, mis ei ole mõeldud ainult moe-gurmaanidele, vaid see on lõbus pidu, mis pakub parimaid hitte ja energilist muusikat, puhkust meeldivas seltskonnas ja maitsvaid kokteile ja a la carte roogasid.

Liina Steini looming on mõeldud isikupärasele ja julgele naisterahvale, kes tahab erineda ning olla teistmoodi. Liina Steini värske kevad/suvise kollektsiooni inspiratsioonides kohtusid 50ndad ning 17. sajandi klassikaline elegants – 17. sajandi korseti

voolujoonelisus ja lennukus kombineerus 50ndatest inspireeritud seelikuosa ja rohke tülliga, muutes selle kandja unustamatuks ja glamuurseks daamiks. Kollektsioonis domineerivad värvikad lille- ja loomamustrid – motiivid, mida on järgmisest hooajast oodata kõikjal kevad/suvisesse kõrgmoodi.

Liina Steini kevad/suviste kleitide seast leiab endale sobiva nii põhi-, kesk- ja ülikoolilõpetaja kui moeteadlik ja trendikas naine.”

Vaata ka  videot:
http://youtu.be/PIpWUg-eMtY

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur