VIDEO! 7 sammu, kuidas teha sinistes toonides tagasihoidlikku silmameiki

7 sammu, kuidas teha sinistes toonides tagasihoidlikku silmameikiToome teieni videoõpetuse, kus jumestaja Maria Indermitte õpetab, kuidas teha endale ise siniste toonidega lihtne ja tagasihoidlik silmameik. Video õpetab kuidas, mida ja millises järjekorras teha, et saavutada kaunis kevadine silmameik.

7 sammu, kuidas teha sinist tagasihoidlikku silmameiki

1. Valmista silmalaud ette silmavärvi aluskreemiga, et värv paremini peale hakkaks ja püsiks kauem. Spetsiaalse silmavärvi aluskreemi asemel võid ka silmalaud katta nii: kanna peale jumestuskreemi ja seejärel puuderda (täpselt nii nagu näopõhja puhulgi).

2. Kanna kõige heledam värv kulmu alla ja silma sisenurgast kuni silmalau keskele. Heledus sisenurgas teeb silma visuaalselt suuremaks.

3. Järgmiseks valitud toon kanna silmalau keskelt kuni silma välisnurgani. Kanna värv ainult liikuvale lauosale, siis jääb ka ruumi hajutamiseks.

4. Hajuta pintsliga kahe värvi üleminek silmalau keskel ja hajuta ka teiseks valitud toon ülespoole hajusamaks (hajuta mööda oma koopajoont).

5. Kõige tumedamaks valitud toon kanna ainult välisnurka (jällegi ära pane värvi üle koopajoone, siis jääb ruumi hajusaks hajutamiseks).

6. Ka kõige tumedam toon hajuta eelmise tooniga omavahel kokku ja hajuta ülespoole (nagu eelmise toonigagi).

7. Tumedam või keskmiseks valitud toon kanna ka alumise ripsmepiiri välisnurka, et muuta silm ilmekamaks.

Head harjutamist!

Maria Indermitte

VAATA VIDEOÕPETUST!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur