VIDEO! Edukas MA Modelliagentuuri modell Reili Nõupuu: sisendasin endale enne võttepäevi, et saan kõigega hakkama

Edukas MA Modelliagentuuri modell Reili Nõupuu01MA Modelliagentuuri aktiivne, edukas ja hinnatud harrastusmodell ja -näitleja Reili Nõupuu osutus taas valituks väga erilisse projekti.

Sel korral sai Reili edukalt hakkama Eesti idufirma Waterflight loodud ainulaadse ühtaegu treenimist ja lõõgastumist pakkuva vanni reklaamis. See on toode, mis kannab nime Swimitation ja võimaldab tänu oma suurtele mõõtmetele, kuid optimaalsele veekasutusele ning vanni integreeritud treenimispingile toniseerida kogu keha lihaseid.

Lisaks on vann sobilik veeteraapiaks ning trennijärgseks lõõgastumiseks. Swimitation sobib eelkõige neile, kes soovivad tegeleda vesivõimlemisega privaatsemalt või kelle jaoks on tervisliku seisundi tõttu üldkasutatavate basseinide kasutamine raskendatud. Samas pakub uudistoode tugevat alternatiivi ja uudset lahendust hotellides, tervisekeskustes ja spaades kasutusel olevatele mullivannidele.

Modellitöö on vees päris keeruline, mistõttu uurisimegi Reililt, kuidas ta selleks valmistus ning millised olid peamised raskused.

Reili, said hakkama suure tööga. Kui keeruline oli sinu jaoks vees töötamine?

Edukas MA Modelliagentuuri modell Reili Nõupuu06Kuna ma otseselt vett ei karda ja ujuda armastan, oli üldiselt kõik tore ja meeldiv. Küll aga oli siin päris mitu head õppimiskohta. Esiteks sain treeneri käe all enne võttepäevi käia õppimas ja harjutamas pea ees vettehüppeid, kuna selline varasem kogemus ja oskus puudus täielikult. Vettehüpe pidi õnnestuma perfektselt, mistõttu seda kartsingi kõige rohkem. Hirmust tulenes ka paar magamata ööd. Teine keerulisem ülesanne oli veealune poseerimine, millest kujunes minule endalegi üllatuseks tõsine väljakutse. Sukeldumist ma ei karda, samuti silmi vee all lahti hoida, kuid keeruline oli vee alla püsima jääda. Kui kopsud on ikka õhku täis, siis naljalt üle paari sekundi seal all püsida ei õnnestu.

Milliseid füüsilisi ja vaimseid ettevalmistusi vajasid, et projektis edukalt osaleda ja töö hästi ära teha?

Edukas MA Modelliagentuuri modell Reili Nõupuu11Sain treeneri abiga selgeks, kuidas pea ees vette hüpata. Nagu ka juba eelpool ütlen, siis kogemus puudus. Püüan nüüd aeg-ajalt, kui vähegi võimalik, seda uuesti ujumas käies teha, et omandatud oskust mitte käest lasta.

Vaimse poole pealt sisendasin endale enne võttepäevi, et saan kõigega hakkama nii, et meeskond võiks tööga rahule jääda.

Kui kaua töö reklaami lõpptulemuse saavutamiseks kestis? 

Edukas MA Modelliagentuuri modell Reili Nõupuu07Lisaks treeningutele oli kaks võttepäeva. Esimene neist toimus Arctic spordiklubis ning kuna see on päeval inimesi täis, saime võtetega alustada alles hilisõhtul pärast spordiklubi sulgemist ning see kestis umbes ühe-kaheni öösel. Teine päev leidis aset Saku mõisas ning seal alustasime juba varahommikul ja lõpetasime hilistel õhtutundidel – korralik 8-9-tunnine tööpäev oli.

Mis sind selle töö juures enam arendas? Milliseid töövõite võid välja tuua? Õppetunde …

Edukas MA Modelliagentuuri modell Reili Nõupuu15No suurim katsumus oli ikka see veealune poseerimine, mis innustas mind aga sedavõrd, et läksin pärast võtteid veel paarile veealusele fotosessioonile koos fotograafi ja kogenud sukeldujaga. Soovisin päris täpselt selgeks saada, kuidas seal vee all on võimalik püsida.

Kui palju erineb modellil töö vees olles tavaolukorrast? Millega peaks kindlasti arvestama?

Ise märkasin selliseid erinevusi, et make-up tehti hoopis teiste vahenditega, et püsiks ning arvestama peaks kindlasti sellega, et võtetele oleks hea kaasa võtta väga soojad riided. Kuigi vesi ja ruum on soojad, siis mitu tundi vees veetes hakkab tahes või tahtmata jahe.

Kui palju sind selle töö juures klient nõustas? Millised olid tema tingimused ja hädavajalikud soovitused?

Edukas MA Modelliagentuuri modell Reili Nõupuu14Kõigepealt võeti sporditreener, kellega koos sain käia vettehüppeid õppimas ja harjutamas. Samuti pidin läbima iluprotseduurid, kus tehti mulle kliendi soovitud maniküür ja pediküür. Samuti käisin õmbleja juures trikooproovides, sest vastavalt minu kehale sai valmistatud ka ujumistrikoo just spetsiaalselt selle reklaami tarbeks.

Kuidas sa ise lõpptulemusega rahule jäid? 

Alati tahaks pisut viriseda, kuna ennast on kohati võõras ekraanilt vaadata. Veealused fotolavastused oleksin pidanud muidugi juba enne filmimist ette võtma, aga aega jäi seekord liialt väheks.

Montaaži- ja kaameratööga jäin küll rahule – väga ilus klipp.

Üleüldse oli tegu ühe üdini meeldiva meeskonnaga ning mul on suur rõõm, et sain nendega koostööd teha!

VAATA REKLAAMVIDEOT!

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur