Viis uut Wild&Mild päikesesärast inspireeritud küünelakki on kohal!

Wild&MILD järgmised viis uut küünelakki on kohal! Sel korral on tegemist sädelevatest küünelakkidest, mis on sel kevadel vägagi populaarsed. Need lakitoonid on inspiratsiooni saanud päikese antud särast, energiast ja sellest, kuidas päike värvidega nii kaunilt mängib. Järgmised viis Wild&Mildi küünelakki on ideaalsed sel päikesepaistelisel kevadel!

Küünelakk number 65 – Sandcastle

See liivakarva küünelakk on ideaalne glamuursetele naistele, kellele meeldib kanda tagasihoidlikku küünelaki. Sandcastle meenutab justkui lapsepõlve, mil tundide viisi sai mere ääres liiva sees uhkeid maju ehitatud. Loomulikult ei tohtinud puududa ka kraav ümber lossi. Just merevesi nendes kraavikestes paneb pisikesed liivaosakesed nii kaunilt läikima ning Wild&Mild’i küünelakk lõi selle võrratu pildi igal ajal kättesaadavaks luues küünelaki Sandcastle.

Küünelakk number 101 – Cat’s coat

Midagi kõikidele kiisusõpradele. Küünelakk, mis läigib nagu tõeliselt uhke kassi kasukas kuuma päikese käes.
Küünelakk on tubastes tingimustes tumedam ning päikese käes hakkab kuldselt särama. Tõeliselt kaunis, särav ning eriline. Selles lakis on palju pisikesi kuldseid osakesi, mis erinevates valgustes annavad küünelakile hoopis teise värvi – tumedast pruunist ja pronksitoonist kuldseni.

 

Küünelakk number 107 – Achtung baby

Mis oleks küünelakkide kollektsioon ilma ühe KORRALIKU kuldse küünelakita? Vastus: mitte midagi!!! Selleks lõimegi kõikidele vallatutele naistele ühe korraliku ja õige kuldse glitterlaki. Nüüd tuleb ainult poodi minna ja see endale ära tuua!

 

 

Küünelakk number 127 – Mirror Girl

Imeliselt kaunis, särav ja põnev küünelakk. Hõbedane, superkatvusega ja kiiresti kuivav Wild&Mild küünelakk, mis püüab 100% tähelepanu. See on nii võimas, et temale ei suuda mitte ükski teine küünelakk konkurentsi pakkuda. Mirror Girli laki valimisel saime inspiratsiooni sellest, kuidas noored armastavad peegli ees keerutada ning see lummav sära, mis tekib, kui nad näevad midagi, mis neis rahulolu tekitab. Mirror Girl on ka üks selle kevade trendlakkidest!

Küünelakk number 136 – Stolen

Viiest lakist viimane – heledam pruunikas sätendav küünelakk Stolen. Nime sai see ainuüksi sellest, et esimene näidis varastati ära ühel messil! See küünelakk on väga omapärane ning põnev. Järjekordselt on küünelakk Stolen sobilik tagasihoidlikumale inimesele. Stolen on rahulik, pastelne, kuid rikkaliku sätendusega. Nimelt on selles küünelakis hõbedased tükikesed, mis valguse käes muudavad selle näiliselt tagasihoidliku küünelaki meeletult ilusaks…

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur