vipMedicum tutvustas uut tehnoloogiat, mis eemaldab soovimatud tätoveeringud

Foto: Maksim Toome

30. aprillil toimus ilukliinikus vipMedicum hariv sündmus, kus tutvustati uut tehnoloogiat, mis eemaldab soovimatud tätoveeringud.

Soovimatust tätoveeringust aidati vabaneda Laura Kõrgemäel. Laura oli lasknud teha seljale tätoveeringu, mille tegemist kahetses juba üsna pea. Tegu oli nooruses tehtud läbimõtlemata otsusega ning ka tätoveerija polnud kaugeltki professionaalne.

Laura on juba varem mõelnud ebamäärase kujutise eemaldamisele, kuid laserprotseduur tundus talle keeruline, aeganõudev ja valus. Pärast esimest protseduuri oli Laura üllatunud selle kiiruses ja valutuses.

Tätoveeringu eemaldamise esimene protseduur kestist ligi 10 minutit. Tätoveeringu täielikuks kadumiseks oleks vaja teha veel 2-4 protseduuri.

Üritust külastas ka Mamas Pride Tattoo studio omanik Kaili Aavik, kes rääkis, milliste probleemsete tätoveeringutega tema poole pöördutakse. Nimelt on väga paljud kannatanud ebaprofessionaalse teostuse all või on tätoveeringu valik olnud läbimõtlematu ning juba mõne aja pärast kahetsetakse oma tegu. Aeg-ajalt tekivad nn „tattoo trendid“. Mõni hooaeg olid populaarsed hieroglüüfid, hiljem selgroogu katvad tähekesed või linnud. Inimesed ei arvesta sellega, et taolised trendid on mööduvad.

vipMedicum on hetkel ainuke koht Baltikumis, mis eemaldab tätoveeringuid uudse tehnolooogiaga, mis on professionaalne ja kasutab võimsat laserit. Nüüd on võimalik vabaneda ka värvilistest tätoveeringutest – laser haarab tervet värvispektrit. Kuna ligi 50% tätoveeringu teinud inimestest mõtleb hiljem selle korrigeerimisele ning 30% täielikule eemaldamisele siis on antud protseduur tõeline abivahend paljudele inimestele.

Protseduuri soovitatakse teha ebaõnnestunud püsimeigi puhul.

Rohkem infot leiab SIIT!

VAATA GALERIID!
Fotod: Maksim Toome

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur