Viru Keskuses avasid esinduskaupluse kaks uut brändi

Viru Keskuse teise korruse uuendatud müügialal on esindatud kaks uut brändi – väärika ajalooga Prantsusmaa pesubränd Etam ning värske ja populaarne Itaalia naistebränd Silvian Heach.

Silvian Heach avas Viru Keskuses oma esimese poe Eestis. 2002. aastal loodud bränd on tänu moekatele toodetele ja konkurentsivõimelistele hindadele võitnud klientide poolehoiu üle maailma. Silvian Heach pakub naistele moetrende järgivaid rõivaid nii argipäevaks, õhtuseks väljaminekuks kui ka pidulikeks üritusteks. Brändi iseloomustab elegants, naiselikkus ja ehe kirg.

Etam Lingerie on menukas Prantsusmaa pesubränd, mille esimene pood avati juba 1916. aastal. Praeguseks on Etamil üle maailma ligi 5000 kauplust ning luuakse üha uusi. Etami laias tootevalikus on esindatud pesukollektsioonid igapäevastest alusrõivastest ja vormivatest korsettidest siidiste öösärkide ja pehmete pidžaamadeni. Materjalid on kehasõbralikud, töötlus peen ning olulisim märksõna mugavus. Suveperioodil on suur rõhk moekatel rannariietel.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur