Viru Keskuses avatakse Eesti esimene Massimo Dutti kauplus

2014. aasta kevadel avab Viru Keskuses Eesti esimese kaupluse Hispaania päritolu rõivabränd Massimo Dutti. Üle maailma 64 riigis 671 kauplusega esindatud bränd pakub mitmekülgset rõivavalikut unikaalsetest pidulikest moekollektsioonidest kuni vabaajariieteni nii meestele kui ka naistele. Viru Keskuses avatav kauplus hakkab brändi rõivaid müüma 407 ruutmeetrisel pinnal.

“Esimese Massimo Dutti poe Baltimaades avasime 2011. aastal Leedus. Bränd on olnud oodatud kõigis kolmes riigis, kus on arvestatav hulk austajaid juba ees ootamas. Sarnaselt teiste riikidega ennustame ka Tallinna kauplusele edukat käekäiku. Massimo Dutti poed üle maailma asuvad kvaliteetkaubanduspindadel ning meil on rõõm avada esimene kauplus just Viru Keskuses,” ütles Apranga Grupi peadirektor Rimantas Perveneckas.

Massimo Dutti bränd asutati 1985. aastal eelkõige meestele kvaliteetrõivaid pakkuva ettevõttena. 1991. aastal ühines bränd Inditex grupiga. Inditex haldab ka teisi rahvusvaheliselt tuntud brände nagu Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Zara Home, Oysho ja Uterque.

Massimo Dutti brändi iseloomustab kaasaegne disain, mis kõnetab tänapäeva iseseisvaid, intelligentseid ja urbanistliku elustiiliga maailmakodanikke. Rõivavalikus on esindatud nii igapäevased vabaajarõivad kui ka kõrgmoe trende järgivad unikaalsed ning pidulikumad kollektsioonid meestele ja naistele. Kõigi Massimo Dutti toodete puhul on suurt rõhku pandud kvaliteetsetele, praktilistele ja mugavatele materjalidele, kasutatud on uuenduslikke ja 100% looduslikke kangaid ning põnevaid materjalikombinatsioone.

Eestis esindab Massimo Dutti brändi Leedu rõivamüügiettevõte Apranga Grupp, kuhu kuulub 144 poodi Baltimaades: 93 Leedus, 38 Lätis ja 13 Eestis. Apranga Grupp on Eestis tegutsenud 10 aastat, ettevõtte esindab Burberry, Emporio Armani, Nude, Hugo Boss, ZARA, Mango, Bershka, Pull & Bear ja Promod brände. Apranga Grupi aktsiad on noteeritud Vilniuse börsil ja nad kuuluvad OMX Baltic 10 indexi nimekirja.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur