Viru Keskusesse tuleb Balti- ja Põhjamaade esimene River Island’i kauplus

Foto: River Island

Viru Keskuses avatakse 2014. aasta kevadel Suurbritannia ühe tuntuima rõivabrändi River Island esimene esinduskauplus Balti- ja Põhjamaades. Üle maailma 300 kauplusega esindatud River Island hindab Eestit regioonis heaks stardikohaks, kust laieneda edasi teistesse Balti riikidesse ja ka Soome.

“Rõõm on tutvustada esmakordselt Eestis River Islandi brändi, mis on juba üle 60 aasta eduka pereettevõttena rõivaäris tegutsenud ning mis tänaseni heale disainile suurt tähelepanu pöörab. Brändi moeteadlikku sihtgruppi arvestades oli Viru Keskus esimese kaupluse asukohaks loomulik valik ning see saab olema ainus sedavõrd tervikliku ja mitmekülgse kaubavalikuga esindus Tallinnas,” kinnitas rõivabrändi Eestis esindava Riff OÜ juhatuse liige Leo Tibar.

Viru Keskuses avatav kauplus hakkab 700 m2 suurusel pinnal pakkuma naiste-, meeste- ja lasterõivaid ning aksessuaare. Brändi iseloomustavad stiilsed ja omanäolised kollektsioonid väga laiale sihtgrupile ning soodsad hinnad. Mitmekülgne kaubavalik võimaldab klientidel leida ühest kauplusest tervikliku rõivakomplekti koos kõigi sobivate aksessuaaridega.

River Island on tuntud ka kui ühe suurima disainerite meeskonnaga moebränd Londonis. Ettevõte aitab edendada noorte disainerite võimalusi, korraldades rahvusvahelisi disainikonkursse ning andes uutele talentidele võimaluse kollektsioonide loomisest osa saada. Brändile on rõivaid disaininud ka lauljanna Rihanna, valik tema kollektsioonist jõuab müügile ka Eestisse.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur