Wild&MILD: Asalea ütleb, et elad täiel rinnal!

Asaleade õied hõõguvad vikerkaarevärviliste kalliskividena ning jõudsid Hiinast Läände Victoria ajastul. XIX sajandi keskel hakati asalead Euroopas seostama aristokraatiaga.

Asalea lille ajalugu Hiinas aga ulatub väga kaugele. Tangi dünastia ajal (618 – 907) ülistas asalea ilu luuletaja Tu Fu.

Tänapäeval aga on lille ilu soestamine naiselikkuse, hapruse ja kirega toonud aga näiteks USA-s kaasa selle, et lille nimetus on muutunud üsna populaarseks tütarlastele pandavaks nimeks.

Kui sind tõmbab kauni ja aristokraatliku asalea poole, oled kindlasti märganud, et sinu tundlik ja kirglik loomus käseb sul luua vaid väga tugevaid sidemeid. Sul on küll seeläbi oht haiget saada aga sa elad siiski täiel rinnal. Kui pead vajalikuks rõhutada, et pinnapealsus pole sulle vastuvõetav ja unistad vaid siiratest ja puhastest tunnetest, siis saad seda Wild&MILD toodetega läbi  küünedisaini veelgi enam rõhutada – otsi asalea ornamentikat või kaunista oma küüned disainides need asalea kaunitest õitest inspireeritud õitekujutistega.

Huvitav fakt on ka see, et asalead seostatakse tugevalt sodiaagimärgi Ambruiga.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur