Wild&MILD: Kolm uut lakitooni nüüd saadaval!

Marite Uustal 
Wild&MILD küünetoodete asjatundja 

Wild&Mild’il on hea meel teatada, et taaskord on meie küünelakkide read täienenud. Esimesed kolm uut lummavat küünelakki, mis on senistest veelgi sädelevamad ning pilkupüüdvamad, on järgmised:

Lakitoon number 99 – Snowman 

Lakitoonile andis inspiratsiooni varakevadine vallatu päike, mis lume ja jää nii kaunilt sätendama paneb. Ka see ootusärevus, kui tead, et kevad on juba kohal ning varsti pistavad esimesed lumikellukesed oma peanupu läbi lumekihi.
Laki õrn sädelus ning valkjas toon, muudavad küüned kargelt kauniks. Kuna see küünelakk on õrn ja kerge, saab seda ka kasutada pealislakina, muutmaks maniküüri erilisemaks ja kaunimaks.

Lakitoon number 105 – Happiness

See hetk, mil kuum päike särab mere kohal, õrn tuuleiil paitab põski ning teadmine, et kõik lihtsalt suurepärane. Hinges valitseb rahu ja rõõm… Need meeletud emotsioonid olid just inspiratsiooniallikaks, loomaks Wild&Mild küünelakki Happiness.
See sädelev, sillerdav ja pilkupüüdev küünelakk on nii eriline ja kaunis, et saab kindlasti väga kasutajate seas väga populaarseks. Küünelakk on läbipaistev ja omapärase sätendava glitteriga, mis helgib kollaselt, roheliselt, hõbedaselt ja türkiissiniselt.
Imeline küünelakk rõõmsateks suvepäevadeks!

Lakitoon number 235 – Planet Mars

Marss – neljas planeet Päikesest. See on kuum ja müstiline ning Marsist on ka inspireeritud Wild&Mild küünelakk number 235. Planet Mars on mõeldud kuumimatele naistele, kes on glamuursed ja kirglikud ning ei karda eristuda.
Küünelakk on läbipaistev, kuldse ja punase glitteriga. See püüab päikese käes pilke ning paneb küüned koheselt särama. Küünelakki on ka võimalik kasutada pealislakina, et muuta muidu nii tavalisena näiv maniküür põnevamaks.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur