Wild&MILD: Millist salakeelt räägivad meelespead ja ülased?

Meelespea küünekaunistused sosistavad tõelisest armastusest!

Meelespea nimesaamisest räägitakse hulganisti legende. Ühes romantilises, kuid traagilises loos nägi Doonau kaldal jalutav armunud paar jõesaarel siniseid väikeste õiekestega lillesid. Noormees soovis oma kaasale lilli tuua ja hüppas vette. Ta noppis kimbu peeneid siniseid lilli ning hakkas neiu juurde tagasi ujuma. Ta oli peaaegu kaldale jõudmas, kui veepööris ta endasse haaras ja kahjuks ei suutnud noormees ennast enam vee peal hoida. Kallimale otsa vaadates heitis ta kimbu viimase jõuvaruga neiu suunas ja hüüatas: „Pea mind meeles!“

Tema leinav kaasa kandis oma elu lõpuni juustes meelespeasid.

Sinine õieke sümboliseeribki meelespidamist, sõprust ja truudust. Aja jooksul on meelespead hakatud seostama ka heategevusega.

Meelespea ise on ehe Inglise metsataim, mis elegantse loorina katab metsi, kus need väärikad lilled õitsevad.

Kui sina armastad meelespeasid ja soovid oma küüsi vahel kaunistada tütarlapselikult õrna meelespea küünekaunistusega, siis Wild&MILD tuleb sulle siinkohal appi. Erinevaid meelespea lillekujutisega küünekaunistusi on meil müügil mitmeid.

On hea teada, et meelespea õiekujutistega küünekaunistus ütleb, et oled tõeline romantik, kes lapsena jumaldas ilmselt kõiki muinasjutte kaunitest printsessidest ja erilistest neidudest, keda päästsid nende kangelased. Salajase sõnumina räägib meelespea ka sellest, et just sellisest südame vallutamisest sa unistadki – sinu rüütel pead sind jalust maha niitma.

Õrn ja naiselik naine armastab ülaseid!

Ammustel aegadel arvati, et ülased toovad õnne ja kaitsevad kurja eest. Vanasti noppisid inimesed õide puhkenud ülased siidrätikusse ja kandsid haiguste ning ebaõnne peletamiseks neid endaga kaasas.

Vanarahva uskumuste kohaselt magavad ülase sulgunud õielehtede all öösel salapärased head haldjad. Taolised seosed võluväe ja ettekuulutamisega on andnud ülasele tähenduseks – „lootus“ ja „ootus“.

Kui oled ülase austaja ja soovid enda küüntel just ülase lilletemaatikat kanda, tea, mida need õied sinu kohta kõnelevad…

Ülase õied ütlevad, et oled heatahtliku iseloomuga ning sulle meeldib teha inimestele head ja valmistada neile rõõmu.

Modelliagentuur
Author: Modelliagentuur